Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit lehet csinálni 25-én,26-án...

Mit lehet csinálni 25-én,26-án Kecskeméten?

Figyelt kérdés

Egy tanyán lakom anyámmal Kecskeméttöl nem messze. Az ország másik felén tanulok, pár hetente szoktam hazajárni. Egyre inkább gyülölök itthon lenni, idegennek érzem magam itthon és anyám se támogat lelkileg semmiben. Felszínes a kapcsolatunk és már nem is bízom meg benne, hogy bármit megosszak vele.

A szerelmi életem is nagy tragédia most, a lány akit feltétel nélkül szerettem, csúnyán átvert és megalázott.

A barátok már javarészt máshol élnek és a távoli tanulás miatt nem is nagyon vannak már itt ismeröseim.

Itthon már bírom, állandó stressz alatt vagyok. Arra gondoltam, bemegyek Kecskemétre és valahol elütöm az idöt, de nem tudom lesz-e egyáltalán valami amivel el lehetne.

Évek óta ez megy már és úgy érzem nem tudom már tovább megjátszani magam. Legszívesebben itt hagynék mindent.


25f


2012. dec. 24. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így alakult menj a malomba vásárolni, vagy igyál forralt bort a főtéren. Szervezd meg a szilvesztered, hogy jó legyen.
2012. dec. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!