Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit kaptatok karácsonyra?...

Ti mit kaptatok karácsonyra? Csak Én kaptam ilyen nyomi ajándékokat?

Figyelt kérdés
Kaptam egy kis ajándéktáskában egy barna körömlakkot,hajzselét(Nem használok),és egy 300 Ft-os papírból készült,ajándékdobozt. :-( És slussz...
2012. dec. 24. 22:13
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
97%
Szerintem nem azt kéne nézned, hogy mennyire "nyomi" ajándékokat kaptál, hanem azt, hogy akitől kaptad, az szeretettel adta neked.
2012. dec. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Gesztus a lényeg én szerintem. Én sem kaptam hű de nagy ajándékokat de nem érdekelt, mert tudom hogy dolgozott rajta az akitől kaptam, meg igyekezett arra törekedni hogy hasznát is vegyem neki, meg azért alkalmakra jó legyen nekem. Nekem ez a fontos.
2012. dec. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
örülj neki,hogy kaptál valamit.
2012. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
19%

Én kaptam egy pólót amin a kedvenc zenekarom van, egy gitárállványt, meg a kedvenc könyvem díszkiadását.

Szóval igen, csak te baxtál rá. :)

2012. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hogy kitől kaptad. Nekem az az érzésem, hogy olyan valakitől, aki nem igazán ismer téged. Vagy későn kapott észbe és ezeket a dolgokat szedte össze hirtelen. A hajzselé azért elég gáz, mert tudnia kellett volna, hogy nem használsz ilyen szert.
2012. dec. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Egy sampont kaptam.
2012. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%

2 boxer, old spice sett, meg villanyborotva.


de valahogy sokkal nagyobb öröm volt az arcomon, amikor én adhattam oda az ajándékokat másnak..:)

2012. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%

Nem mindenki engedhet meg magának drága ajándékot. Én pl egy tábla csokit kaptam és kész.

Vagy lehet, hogy az illető nem tudta mit vegyen neked.

2012. dec. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Fehérjét meg kreatint
2012. dec. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem ismer eléggé akitől kaptad... :S vagy tényleg kb. délután jutott eszébe és összeszedett 3 dolgot ami nem használt...


amúgy érthető ha nem örül... meg ez olyan, hogy én is 'gondolok valakire' ha adok neki mondjuk egy rohadt banánt meg egy félig megevett csokit? most ez kb olyan mintha semmit nem kapott volna, mert használhatatlanok. szerintem egy tábla csoki értelmesebb lett volna. (már ha szereti a csokit)

2012. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!