Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 10 000Ft az milyen karácsonyi...

10 000Ft az milyen karácsonyi ajándék nagymamától?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 21:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
praktikus. Vegyél valamit belőle és máris olyan ajándékot kaptál nagyitól amit szerettél volna. Legalább nem egy ronda pulóvert vagy zoknit vett.
2012. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
sok ... ha mondjuk 60 ezer a nyugdíja
2012. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Tökéletes :D

Nade, viccet félretéve: Az én nagymamám minden évben valami használhatatlan borzalmat ad... Tavaly egy régi, használt, itt-ott letöredezett, csorba piros pöttyös bögre szettet kaptam, ami irtó mocskos volt (kb. 10 éve használhatja napi szinten.. már csak 3 pohár volt meg a hatos készletből...)

Mielőtt valaki azzal jönne, hogy szegény nyugdíjasok, jelezném, hogy magasabb a nyugdíja, mint az én 9 órás, nem bejelentett fizetésem... :D De legalább a többi unoka jobbat kapott!


Szóval igazán nem értem a kérdést :)

2012. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A lehetö legértelmesebb.

Ha olyasmit vesz, ami NEKI tetszik, vagy SZERINTE jó lenne, akkor most arról szólna a kérdésed, hogy "mit kezdjek egy borzalmas ruhadarabbal, hülye, unalmas könyvvvel, DVD-vel, ronda vázával, stb".


Igy azt veszel belöle, ami neked tetszik, vagy esetleg el tudod tenni és összespórolni valamire, amit szeretnél.

2012. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl személyes ajándék, de még mindig jobb, mintha valami olyat vesz, aminek nem örülsz. Ezt akarta így elkerülni.
2012. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésed panasz akar lenni?

hacsak nem 120 000 a nyugdíja a nagyinak, akkor bőkezű, erején felüli ajándék. remélem, nem keveselled, és azért írtad....

2012. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 5000 ftot és egy tábla csokit kaptam, és kapok szinte minden évben, de még egyszer nem jutott az eszembe, hogy "milyen ajándék".
2012. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

eh ez érdekes:D


én is 5 ezret meg egy tábla csokit kaptam:D

2012. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az eltitkolt unokatestvérem vagy :D
2012. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jó, tekintve, hogy a nagymamák ritkán tudnak az unokájuknak olyasmit venni, amire annak tényleg szüksége van, vagy amit tényleg szeretne, hiszen teljesen "más világban" élnek már.

Csecsemőnek még tudnak venni ezt-azt, meg esetleg kisebb gyerekeknek is (plüsst, stb.), de tiniknek és felnőtteknek már sajnos nem.

Én huszonévekig bugyikat (óriásiakat, és "nagymama-szerűeket") kaptam tőle mindig, vagy olyan sálakat és mellényeket, amiket sosem vennék fel :$, és amiket persze folyton számon kért utána rajtam... Elég kínos volt.

Most pár éve már ő is pénzt ad, és őszintén megmondom, sokkal jobb így.

2012. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!