Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Messze még a karácsony,...

Messze még a karácsony, tudom. De mégis gondolkozom, hogy mit adhatnék nővéremnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első alkalom, hogy tőlem kap valamit ténylegesen, nem a szüleimtől az én nevemben.
2013. júl. 3. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Könnyebb lenne a válaszolók dolga, ha elmondanál pár dolgot arról, akinek az ajándék szól. Értsd: életkor, érdeklődési körök...
2013. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki bérletet a férfi vizilabda válogatott meccseire.
2013. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
31 éves nőről van szó
2013. júl. 3. 17:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azérét egy felnőtt nőnek nem adhatsz plüssmacit stb.

Van sok családi képetek? Pl majd vegyél egy szép albumot, hivass elő sok sok régi és új képet, rakosgasd őket bele sorba és a képek mellé irj valamit. Idézetet, pár mondtatot arról ami akkor történt ami a kép készült.

Háztartási gépeket stb csak akkor illik adni ha ő mondta hogy húha, ez kéne, akkor biztos örülne neki, de ha nem kapsz el ilyesmit akkor inkább ne.

De könnyebben mondanák ötleteket ha elmondanád mik is érdeklik!

2013. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

az előző az nagyon jó ötlet :) én ilyet tervezek adni szüleimnek szülinapjukra :)

de vehetsz neki könyvet, vagy ékszert, nem tudom, mennyire szereti ezeket. esetleg parfüm (bár ezzel vigyázz, lehet neki nem tetszik az illat, ami neked igen)

2013. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Csináltass neki fényképválogatásból posztert és keretezd be, persze személyes képekkel :) Vagy vegyél neki könyvutalványt.
2013. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Én a nővéremnek pizsamát fogok venni, a Women's Secret-ben nagyon szépeket lehet kapni! :) Azért ezt kap, mert mára legtöbb pizsije kinyúlt, és mondta is nemrég, hogy úgy szeretne egy újat. Szerintem ez egy felnőtt nőnek is jó ötlet. Mellé vehetsz akkor már egy pihe-puha beltéri papucsot is, én is így tervezem. És ez nem is olyan drága ajándék, én majd figyelni fogom, mikor lesznek akciók a boltokban, és akkor vásárolok. :)
2013. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nevesebb kozmetiksi boltokban kapható az ajándékutalvány. Azzal nem tévedhetsz.
2013. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mindedj válasza:
54%
ps 4 tucspad contrelerűlel
2013. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
vegyél neki multifunkcionálisvibrátorosherebabrátort! xd
2013. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!