Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek jó karácsonyi...

Szerintetek jó karácsonyi ajándék lenne 3,5 éves kisfiamnak? Www.Jateknet.hu/vidam-parna-kedvenc-majmos-plussparna-23976

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Jézusom, ne haragudj, de ez szerintem baromság, ráadásul jó drágán.

Miért nem veszel neki lego duplot, vagy puzzlet, vagy valami értelmeset? Ezzel csak hülyíted.

2013. okt. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Uramisten.... Valami ertelmesebbet, legyszi. Lego, kisauto, akarmi....
2013. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
60%
Szerintem is inkább valami mást vegyél. Csak vigyázz, hogy ne legyen olyan apró, hogy beférjen a szájába.
2013. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ennyi pénzért elég gáz
2013. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

először is kérdezd meg hogy ő mit szeretne! ;)

szerintem egy puha plüssállatka is megteszi amivel elaludhat!minden gyerek oda van a plüssállatokért!kérdezd meg milyen állatot kedvel! :)

az ilyen pici gyerekek megelégszenek ennyivel! :)

2013. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, a másik nagy hülyeség szerintem amit egy ekkora gyereknek venni lehet az a plüssállatok. Jó, 1-2 lehet neki, ami esetleg aludni jó és a szívéhez nő, de a felhalmozásának sok értelmét nem látom. Én utálom őket. Hasztalanok.

Akkor már inkább báb, amivel játszani is tud.

2013. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!