Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom sikan írtátok, hogy "amire szükséged van" oké oké. Na, de nekem semmire. Csak szeretnék kérni valamit. Mondanátok valamit?

2013. okt. 21. 17:56
 1/10 anonim válasza:
73%
F-L? Hány éves vagy. Mert ha 16 akkor ne babát kérjünk.
2013. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
49%
Kérj pénzt aztán ha valami mégis kell akkor megtudos venni
2013. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
egy könyvet.
2013. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Korod nélkül nehéz, de próbáljuk meg:


Ha nincs szükséged semmire, akkor jótékonykodjatok. Kérd, hogy támogassatok egy csoportot, célt, keress olyan helyet, ahol szükség van valamire. Így te is hasznos leszel, és az ajándék is. Felesleges huszadik mobilt venni, vagy hatodik tv-t, ha nincs rá szükséged. Nem csak tárgyaktól lehet valaki boldog. Jó dolog másoknak segíteni!


Ha mégis magadnak szeretnéd, akkor kérhetsz tanulási lehetőséget, nyelvtanfolyamot, tornabérletet, stb. Hogy legalább valami haszna legyen, ha már pénzbe kerül.

2013. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Könyvet, belépőt színházelőadásra vagy múzeumba, kiállításra, ruhát, ha van hobbid akkor azzal kapcsolatos dolgot.
2013. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjatok örökbe egy állatot az állatkertben, kétszer elmehetsz szülői értekezletre, tombolasorsolás is van, még nyerhetsz is ott valamit rajta, és az állatokat támogatod, kajával, a ketrecek karbantartásával, stb. Ez is lehet jó ajándék! :)
2013. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Jogsid van már? Esetleg egy kresztanfolyam?
2013. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy listát és add oda nekik. Így biztosan közte lesz az, amit szeretnél, és mégis meglepetés lesz. :)
2013. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én könyvet kérnék, vagy egy sminktáskát, vagy pár konyhai eszközt (fondue szett, lábas szett, vagy hasonlók). Vagy mivel neki akarok látni pár házi kence gyártásához bázisolaj, illóolaj stb. kis készletet. De ha kis dolgot kérhetek, akkor egy ragasztópisztoly meg egy doboz amiben gyöngyök, bigyók, szalagok tehát kézműves dolgok lennének, és kicsit kreatívkodnék.


De azt nem tudom te mit szeretnél ezért írtam le én minek örülnék.

2013. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én telefont kapok.Meg ruhákat.Meg amit az előző írt tök jók.Én is örülnék ilyesminek.:)
2013. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!