Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Sima, egyszerű fekete ruha...

Sima, egyszerű fekete ruha illik karácsonyra?

Figyelt kérdés

[link]

ilyen ruhám van.

szerintetek nem lehangoló? fehéret, pirosat, vagy valami bézs színűt szoktak.

Viszont annyira megtetszett a turiban, hogy megvettem (kilósban, tehát pár száz ft volt és mintha rám öntötték volna, nőies, és hibátlan).

nem túl sötét, normál barna hajam van. Majd kontyban lesz.


illetve milyen smink illene hozzá? arany, ezüst, vagy natúr szín?


2013. okt. 29. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
tegyél hozzé piros és fehér kiegészítóket
2013. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem én is feketében leszek, mert most túrtam egy szuper fekete ruhát :) Úgy gondoltam, hogy mivel úgy is karácsony lesz, kell hozzá venni harisnyát. Ezt a ruhát is fel lehet dobni egy színesebb harisnyával, bordós, lilás színűvel, és mondjuk ehhez hasonló ékszerrel.
2013. okt. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nagyon szép ruha! fekete magassarkút és arany kiegészítő, meg sminket javaslok (de az ezüst kiegészítő és smink is ok). a natúr szín nem ünnepélyes, hanem visszafogott, szóval azt hagyd a hétköznapokra. A táskára is figyelj, ilyen ruhához pici retikül, vagy laptáska passzol.
2013. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az utolsó választ :)

Aranyat választottam. Lehet venni a h&m-Ben apró arany szíveket azokat fogom a ruha mellreszere tenni.

Arany hatású/csillogásu harisnyát gondoltam meg, es a hajam hajfank lesz.


A táska meg kérdéses, mert eléggé laza csaj vagyok, es meg ilyen elegáns sosem voltam :) magassarkum pl sosem volt.. Topankam van, barna színű de az télen eléggé húzós :D

Majd azt meg eldöntöm :)) de az arany a tuti! ;)

2013. okt. 31. 08:07
 5/5 anonim válasza:
Örülök, hogy tetszett a válaszom, és hogy az arany színt választod :-)én a szíveket a ruha mellrészéről hagynám, inkább egy mutatós aranyszínű bizsut viselj és a fülbevalóról se feledkezz meg, na de persze, ha ez nem nyerte el a tetszésed, akkor előbb tedd rá a ruhára a szívecskéket és ha jól mutatnak,akkor ok. A hajfánkba viszont tehetnél aranyszínű csatot, nagyon szépet lehet találni a Bijou Brigittebe is. a magassarkúnál, ha még sosem volt, akkor próbálkozz egy telitalpúval, ezek sokkal stabilabb és kényelmesebbek, mint a tűsarkú társaik. De ne feledd, magassarkút sose végy a buli előtt, azt be kell járatni, mert különben nagyon csúnyán feltöri a lábadat, főleg, ha táncolsz is benne. Én ha télen megyek buliba, a csini cipellő a tatyómban figyel, mert nehéz csizma nélkül a hóban a séta :-)ja még eszembe jutott, hogy én szoktam csillámporos testápolót venni (ilyen jellegű ünnepélyes alkalmakkor használom) a DM-be lehet kapni, ezt is kipróbálhatód.
2013. nov. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!