Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan lesz feldíszítve a...

Hogyan lesz feldíszítve a fátok? Milyen díszeitek vannak?

Figyelt kérdés

És


Szoktátok váltogatni/bővíteni a díszeket?

Üveg, műanyag, fa, anyag?

2-színű, vagy vegyes? stb.


2013. okt. 31. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol van még a karácsony? Évek óta megvannak a díszeink, és nem veszünk évente újakat. Felesleges pénzkidobásnak tartjuk.
2013. okt. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy lesz feldíszítve, mint eddig :)

Nem szoktuk váltogatni, bővíteni sem. Kapcsolatunk elején vettem néhány díszt, de az természetes. Örököltem sokat nagymamámtól is. Szerintem az állandó díszvásárlás, váltogatás csak mai divat...

Üveg és műanyag, régi díszek.

Vegyes. Rengeteg dísz van nálam, ami a gyerekkoromat idézi, ezek legtöbbször színesek. Égősor is villogós-zenélős tarka. Írtam már, vettünk több doboz gömbdíszt is, amiből még mindig van bontatlan :D

2013. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak arany, ezüst, piros színű gömbök, szaloncukor, színes boák, fényfüzér, csúcsdísz, stb.

Nem szoktunk új díszeket venni, így is van elég.

2013. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi szoktuk váltogatni. Van ezüst-kék, piros-arany, és arany-barna-terrakotta "kollekció".

Szerintem nem olyan nagy pénzkidobás, mert ez a 3 féle dísz kb. 20 év alatt jött össze.

Én az üvegdíszeket szeretem, mert azok szépen csillognak. Szalagból szoktunk még masnikat készíteni. Fényfűzért használunk még, abból is van színes és egyszínű is.

2013. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!