Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mit kérjek karácso...

Szerintetek mit kérjek karácsonyra? 11/L

Figyelt kérdés
Egy Very Bella Dark testfestő és tetováló könyvet(3290ft), vagy egy Nokia Asha 210 mobiltelefont(20000ft) vagy egy geomagos pörgettyűt(1490ft)?

2013. nov. 3. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindhármat egyszerre nem lehet? Nem olyan drága ez így összevetve.

Egyébként én vagy a telefont kérném csak,vagy a többi kettőt egyszerre.

De csak ha egyet lehet,akkor telefon. Bár ez attól is függ,hogy milyen állapotban van a mostani telefonod(már ha van).

2013. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet sajnos egyszerre az összeset.A mostani telefonjaim(4db, abból 1-ben van sim kártya) 'őskövületek',hibásak stb.
2013. nov. 3. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég érdekes a szórás, ami az összegeket illeti...

Szerintem testfestő és tetováló könyvre semmi szüksége egy 11 évesnek - más kérdés, ha érdekel persze... Más könyvet kérnék a helyedben, regényt vagy valami olyan ismeretterjesztőt, ami hasznosabb.

A geomagos pörgettyűnek, bár jópofa, megint csak nem látom nagyon értelmét, így én vagy a telefont kérném, vagy több könyvet /DVD-t - de nem azt, amit írtál.

2013. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem 11 évesen egy 900 ft-os telefonom volt, álmodni se mertem volna ilyenrõl, de te tudod
2014. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Van ilyen használtban is csak éppen olcsóbb!

[link]

2016. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!