Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Árulnak már szaloncukrot a...

Árulnak már szaloncukrot a Lidl vagy Penny üzletekben? Esetleg valamilyen Karácsonyi holmit?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden üzlet tele van már ezekkel. Lidl, Aldi, Auchan, Spar - ezekben már biztosan láttam a napokban.
2013. nov. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. csak mert itt helyben nincs ilyen nagy üzlet,a kisebbekben pedig még jóval drágább,már ahol árulnak. Holnap szeretnénk párommal meg lányommal átmenni,gondoltam kiírom a kérdést! :)
2013. nov. 6. 09:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Penny már 3 hete tele van ilyennel, szaloncukor, mikulások, díszek,minden ami szokott.

Lidlben nem voltam mostanában,de biztos lesz ott is,mert tesco,spar,auchan is tele van már mikulásos és karácsonyi dolgokkal.

2013. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszii a választ! Igazából a szaloncukor érdekel jobban, mikulások itt is vannak egy két helyen, de szaloncukor csak a nagyon márkásabb fajta, ami kb. 30 dkg van vagy 1000 ft!
2013. nov. 6. 11:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja, meg a díszek, mert lányom az összeset széttörte :)
2013. nov. 6. 11:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia :) Lidl, Penny, Interspár, Tesco, coop.. Ezekben már van minden :)
2013. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :))
2013. nov. 6. 15:10
 8/9 anonim ***** válasza:
De még drága -
2014. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Januárban lesz érdemes beszerezni, akkor pl a tescóban remek akciók szoktak lenni :D
2014. dec. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!