Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit adtok a családotoknak/b...

Ti mit adtok a családotoknak/barátoknak/párotoknak karácsonyra ajándékba?

Figyelt kérdés
Akinek van kedve leírhatná, hogy kinek mit ad, nem szeretnék haszontalan ajándékot adni senkinek, de mégse lenne jó több ezreket ott hagyni a boltba egy főre. Hátha szerzek ötleteket. Köszönöm
2013. nov. 6. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Páromnak még nem tudom,még előtte van a szülinapja is,arra kondibérletet kap és masszázsutalványt.Tavaly karácsonyra szerszámkészletet kapott és egy miniventillátort (irodába).

Nagypapámnak üveg jobb minőségű pálinka,mindig ezt kap (szilveszterre nyoma sincs).

Nagymamámnak cukorbetegnek való csoki,halom gyümölcs,xilit,cukorbetegnek való szörp,és hasonlók,amiket magának sajnál megvenni,igy évente háromszor (karácsony,anyák napja,szülinap ősszel) én bevásárolok ilyenekből neki.

Párom huga valami kiegészitőt szokott kapni,sál,nyaklánc,vagy parfüm.Az ő férje arcszeszt vagy ami épp fogy,ott kapunk segitséget,hogy mit vegyünk,így a biztos.

Párom szüleinek ami épp kell,még nem tudjuk,tavaly fényképezőgépet kaptak (négyőnktől).

Illetve van még két keresztgyerek,ők játékot,majd amit december közepén kigondolunk,folyton változik,hogy mi tetszik nekik.Az ő szüleiknek egy bon-bon és egy üveg peszgő,ez jelképes,de ha már megyünk,viszünk.

2013. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég jó ajándékok :D köszi :)
2013. nov. 6. 11:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Apámnak egy könyvet adok.

Anyának egy lábost.

Bátyámnak egy könyvet.

Az öcsémnek egy könyvet.

A húgomnak a változatosság kedvéért szintén egy könyvet adok.

....

2013. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tesómnak könyvet, édesapámnak dvd-t és könyvet (ez utóbbi csak valószínű, ha találok valamit), anyukámnak kávét (különlegeset, többet, amit magának sajnál megvenni), nagymamám fényképalbumot kap a dédunokáiról, szépen összeállítva. Őt sajnos más úgysem nagyon érdekli más, csak a kicsik...
2013. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Páromnak az új asssasin's creed 4-et xboxra,ez jó ajándék ha van játékszerető ismerősöd,mellé meg meglepit mert erről tud:D Apumnak lovag szobrot veszek replikát,mert gyűjti ezeket,Anyumnak iphone-jához dokkolót amibe ha beledugja akkor jó hangosan szól,mert mindig másik szobából szól a rádiója főzés közben, meg egy fényképes egérpadot amin 2 szeretett kutyusa van.Papámnak fényképes naptárat. Többiekét még nem tudom :)
2013. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszikee :) már én is kitaláltam egy részét :D
2013. nov. 8. 04:42
 7/8 anonim ***** válasza:
És mit kérdező?
2013. nov. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
anyunak pezsit, meg bonbont, öcsémnek egy kabátot amit nem tud elrontani és egy hangfalat, páromnak még nem tudom, de piát biztos kap és ruhát is mert kihízott mindent amióta velem van jóformán :D a többit még nem tudom:D
2013. nov. 8. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!