Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mi lenne a tökélet...

Szerintetek mi lenne a tökéletes ajándék?

Figyelt kérdés

Már az egész családnak kitaláltam mivel lepem meg őket karácsonykor. Idén is, mint minden évben anyukámmal vagyok a legnagyobb gondba. Nem tudom mit adhatnék neki. :S Már kapott ékszert, egy napló szerűséget tele kis kori képekkel amit a nagyitól kértem el és tele volt sok apró szöveggel, idézettel, saját gondolattal. Kapott már olyat amire épp vágyott..(magának akarta megvenni, csak beelőztem). Soha nem mondja mit szeretne, mindig sunyin kell kitaláljam (:D). Valami ötlet? Ti mit szoktatok anyutoknak venni? Olyan 5-6-7 ezer forint értékben kéne. De ha drágább ajándék jut eszetekbe, kérlek írjátok le, maximum tesóimmal közösen veszünk neki valamit:)

16/L



2013. nov. 9. 14:45
 1/3 anonim válasza:
Vegyetek neki valami finom alkoholos italt, vagy egy kellemes teát, mi azt vettünk nővéremmel tavaly. Ha van kedvetek együtt is összedobhattok valami italt neki és szép üvegbe töltve, azt kidíszítve csodálatos ajándék lesz! Van ez a Cruciani karkötő szerintem az gyönyörű szép, biztos örülne neki.
2013. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Parfüm
2013. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szép sálak, parfüm, varrhatsz is neki, esetleg ah szereti a csokit (ki ne szeretné :D) Akkor vehettek neki egy szép papír dobozt, és mindenféle csokit (Milka, Anton Berg, Rum-Kokos, snickers, twix, szamos, stb.) Én tavaly ilyet adtam neki, és nagyon tetszett! kis bonbonokat is adtam neki :D Az is jó, hogy nagybátyám meg ponthogy csokifüggő :D és mindenkitől csokit kért. Mi meg azt csináltuk, hogy vettünk sok egyenként csomagolt csokit, és mindegyiket becsomagoltuk egy kis darab csomagolópapírba. És csináltunk olyat is, hogy egy kis fakockát körbevontunk vatelinnel vagy vattával, és azt is ugyanolyan csomagolópapírba becsomagoltuk. Mondtuk hogy minden nap csak egyet nézhet meg :D Így sokáig tartott neki, mire megehette az egészet :))
2013. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!