Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek lesz fehér karácso...

Szerintetek lesz fehér karácsony végre?

Figyelt kérdés

eddig mindig vagy sütött a nap, vagy esett az eső. Bár volt mikor előtte két héttel leesett 30 centis hó és maradt egy kicsi belőle.


Én most látok némi esélyt. Tudom nem pontos, meg nem lehet megjósolni az időjárást mert napról-napra változik, de az időkép 30napos előrejelzésében nem látok havazást meg elég meleg lesz éjszaka 0 és -2 között nappal 6 és 4 fok között. Havazást se látok, pedig december elején általában szokott lenni.


Szerintetek lehet fehér karácsony?



2013. nov. 10. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk tavaly is fehér Karácsony volt, meg a tél is elég kemény volt, mikor még Húsvétkor is hó volt. Állítólag 20 éve nem volt olyan hideg, mint amilyen most lesz. Persze erre se lehet 100%-osan alapozni, mert sokszor 1 hétre nehéz nehéz megjósolni az időjárást, de azért az a remény mégis felcsillant a szememben.
2013. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fehér karácsony lesz.:)
2013. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretnék végre egy igazi fehér karácsonyt. *-*

Reméljük meg is valósul! :))

15L

2013. nov. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tavaly nálunk félig meddig fehér volt a karácsony, igaz hogy sütött a nap de az úton inkább olvadt jeges mocsok volt amin párszor megpördültem az autóval, olyankor hiába a téligumi és érdekes módon csak akkor van ez ha kis utcában megyek ahol alapból lassan kell menni mert az utak elég rosszak és ha csak felállnék a padkára már megpördült az autó.

Én személy szerint nyári "gyerek" vagyok, utálom a telet meg a havat, jó kisgyerekként elvoltam vele de most már utálom, szánkózás meg ezek már nem kötnek le maximum az unokahúgomat viszem el ha úgy hozza az élet vagy ha lesz gyerekem azért élje át az örömöt ha lesz hó. De én utálom a havat, nem bánnám hogy nem lenne de azért mégis csak karácsony lesz és nem is tudom mikor volt olyan amikor esett a hó karácsonykor, kb nagyon régen amikor még óvodás voltam vagy kis iskolás, akkor emlékszem hogy apám folyton elvitt 24-én szánkózni meg minden, de kis iskolás korom óta nem emlékszem olyan évre amikor karácsonykor esett volna valami hónak nevezhető dolog. Tavalyi is olyan semmilyen volt, jó volt valamennyi hó, de az kevés. És jó lenne ha nem februárba meg márciusba lenne szakadó hóesés.

2013. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miről beszélsz, amennyire visszaemlékszem, itt kb. az elmúlt 5 karácsony (számomra ez a Szentestével egyenlő) fehér volt.

Tavaly csak kicsi hó esett, akkor inkább sáros volt, de előtte mindig gyönyörű volt.


A mostanit meg hogyan tudnánk megjósolni?

2013. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ott lehet itt nem:/
2013. nov. 10. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Hol élsz?

Én Budapesttől (Óbudától) 16 km-re, a Pilisben. Itt hó volt már több éve karácsonykor mindig.

2013. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Borsodban, még csak nem is a hegyekben :(
2013. nov. 10. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!