Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit lehet adni egy 23 éves...

Mit lehet adni egy 23 éves srácnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
A barátomat szeretném meglepni valamivel,de sajnos nem vagyok teli pénzzel,így maximum 3-4 ezer ft-ot tudok rászánni.Saját képpel ellátott pólót szerettem volna csináltatni,de nem tudom melyik web oldalon lehet biztonságosan rendelni.Szívesen csinálnék is valamit ha van valami ötletetek,vagy valami olcsó ajándék amit vehetek.Szereti a rockot,a Forma1-et,motorokat,(és a hasát is :D).Előre is köszi a válaszokat(Love zsetonos dolog nem érdekel!)22L

2013. nov. 10. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a saját képpel ellátott póló egy kicsit furán hangzik :)

Szerintem már akkor hasznosabb egy közös képetek, egy pasis keretben, amit ki tud a szobájába rakni. Vagy egy fényképes bögre, ha esetleg kávézik/teázik.


Nekem az a tapasztalatom, hogy a fiúk nem igazán rajonganak az ilyen pluss macin közös kép, szívecskés párnán közös kép stb. dolgokért. Persze akadnak kivételek :)


Itt találsz rengeteg fényképes ötletet, így Karácsony előtt sok mindenre akciós is van:


[link]


A legközelebbi DM-ben át tudod venni, ha nem szeretnél a futárért pénzt kidobni.

De ha beírod a keresőbe, akkor a Rossmannban, Tescoban, Auchanban is van rá lehetőséged. Sok helyen.

2013. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A saját képet nem magamra értettem,hanem úgy,hogy nem a weboldalon megadott sablon képek,hanem általam választott kép.. :D de köszi meglesem a linket.
2013. nov. 10. 23:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen saját képpel? [link]
2013. nov. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg egy ilyen nyaklánc: [link]
2013. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
42%
Egy karton sör megteszi szerintem.
2013. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
42%
Beszélj egy barátnőddel és lepjétek meg egy esti kalanddal. Annak biztosan örülni fog.
2013. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hord ékszert,bögrét már kapott előző évben,és a többi válaszadó hülyeségére nem vagyok kíváncsi..
2013. nov. 11. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!