Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti milyen karácsonyfát szoktat...

Ti milyen karácsonyfát szoktatok venni?

Figyelt kérdés
Mert rengeteg van: földlabdás, műkarácsonyfa, lucfenyő, kicsi fenyő, nagy fenyő:D Ki milyet vesz?:)

2013. nov. 17. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Amióta az eszemet tudom, nekünk mindig műfenyőnk volt. Nem tudom mitől másabb, igazából nem is akarom megérteni. Nekem tökéletesen megfelel az, ami van.
2013. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Műt. Földlabtásat azért nem, mert azok kicsik szoktak lenni. A kivágott meg olyan szomorú, amikor elszárad, és csak az ünnep miatt vágták ki.
2013. nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mű van tavalyról de valami hihetetlen szép! Mindenki aki jött megcsodálta a fánkat,el se hitték róla hogy mű. Annyi a különbség nincs fenyő illata,nagy dolog..:) De hozzá meg gyönyörű dús és magas fa. Hósprayvel szoktam még befújni díszités előtt.

Amúgy azért vettem műt mert nincs erkélyem. Karácsonyi napokban már minden szép fát elkapkodnak, ha meg korán hozom haza akkor a fele már lehullik dísitéskor. Plusz 10.-re fel meg le vinni,főleg le mikor széthullajta a liftet meg a lépcsőházat,na meg hiába takarítok még tavasszal is volt hogy találtam karácsonyfa tüskét..

Nos ez nem hiányzik :)

2013. nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavaly vettünk földlabdásat, cirka 70kg volt a kicsike :D 2 fiú hozta le a lakásba (hegyoldali fél szuterén lakás), majd alig találtunk neki megfelelő helyet. Vízkereszt után kiraktuk a kertbe, mert a termelő akitől vettük, mondta hogy elbírja a kint létet 3 évig a dézsában. Szupi! Csakhogy elmentünk nyaralni és akkor jött ez a fain forróság és hőgutát kapott és meghalt szegény :/ Nekem ő volt az első és az utolsó igazi fám. Örököltünk a szüleimtől egy műfát, teljesen jó az :)
2013. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!