Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kívánságlista avagy ki mit...

Kívánságlista avagy ki mit szeretne karácsonyra?

Figyelt kérdés
Itt leírhatjátok kívánságaitokat, mit szeretnétek karácsonyra kapni/venni egy kis közvélemény kutatás :)

#vásárlás #ajándék #ünnep #karácsony #kívánság #mikulás télapó #mit szeretnél karácsonyra
2013. nov. 18. 15:34
 1/10 anonim válasza:

Én egy ilyen pizsamát: [link]


Igaz picit drága, de hát ajándék :D


mindegy úgyse kapok ilyet...

2013. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit szeretnék? Veszekedés mentes napokat.
2013. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Saint Laurent válasza:
ipad mini
2013. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha elrugaszkodnék, akkor egy nagyobb monitort és egy laptopot vagy tabletet.
2013. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

alapvető dolgokat... én is mindenkinek ajándékozok, sosem kérek sokat, és én se adok több 100ezres berendezéseket.

mivel tanuló vagyok, és grafikusnak készülök így elsősorban kézzel készült ajándékokat kapnak tőlem (süthető gyurmából rengeteg karácsonyfadísz, a4 vagy a3-as méretű rajzok - pl családifotó, vagy kedvenc együttes-).

én amit kérek: ágyneműhuzat, újratölthető elemek a fényképezőmbe, mert a mostaniak nem működnek.

Páromtól használt ruha (Háda) ajándék kupont + valami parfümöt (ezt mindig megbeszéljük, mert a felesleges, használhatatlan ajándékokkal nem tudok mit csinálni).

És ő is úgy van vele, mint én: használható, praktikus ajándékokat adjunk a másiknak, amire vágyik. A meglepetésekkel rosszul jártunk eddig.


amúgy persze volt már drágább karácsonyi ajándékom az évek alatt.. de erre már nem emlékszem mikor és mi, mert talán 1-2x lehetett. alapvetően ilyen szükséges dolgokat kérek/kapok. Aminek NAGYON örülök! nem csak úgy átveszem...

2013. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én egy tabletet vagy egy telefont akarok kapni karácsonyra.
2013. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kinéztem magamnak két remek könyvet, azt fogom kérni a családtól közösen. (:
2013. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én semmit sem szeretnék mert nemszeretném hogy megsértődjenek hogy nemtecik az ajándék mert úgy sem fog,

Amit meg ténleg úgy szeretnék olyat meg úgy sem fogok kapni soha.

2013. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
20%

Én nem kérek semmit, nálunk ez nem szokás. Mindenki azt kap, amit, és nekem ezzel nincs problémám, mert én mindennek örülök.

Viszont van nagyon sok minden, amit egyszer szeretnék megszerezni. Azért nem azt írom, hogy megkapni, mert inkább megvenném magamnak ha lenne pénzem, de nincs, viszont nem is mondom a szüleimnek, hogy vegyék meg nekem, mert nem akarok rajtuk élősködni már 20 évesen.

2013. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ipad,ruzs,szajfeny
2013. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!