Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mennyi gömb és egyéb disz...

Mennyi gömb és egyéb disz kell egy kb.2 méteres fára, hogy izléses legyen?

Figyelt kérdés
A gömbök 6-7 cm-esek, eddig 50 darabom van, meg pár madarka, meg karácsonyfaégö :) Nem lesz kevés? ha szükségem lesz akkor most kellene megvennem, mert karácsony elött pár nappal nem biztos, hogy kapok.
2013. nov. 19. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem két méteres fára untig elég, ha szép szimmetrikusan elrendezed, bár fatípustól is függ. :) Amelyik fának nagyon sűrűek az ágai (tömörebb) oda több kell, a ritkásabb ágúakra kevesebb. Én a másfél méteres ritkásabb ágúra szoktam kb. 20 darabot tenni, persze emellé megy még az égő és a girland, hópehely díszek. Nincs túlzsúfolva, szép szellős. :)
2013. nov. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én inkább nem adnék tanácsot. mi mindig teli aggatjuk az összes dísszel. Lehet, hogy nem elegáns, de olyan meghitt. Szerintem még egy 5-10-et vehetnél. Bár te döntésed :)
2013. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát megmondom őszintén, soha nem számoltam hogy hány darab díszt rakok a fára.

De nagyjából tudod hogy mekkora egy hagyományos porszívónak a doboza? Na nekem az van csurdig díszekkel, a 1cm-es figuráktól a 7-8 cm-es gömbig vegyes méret és forma.Ennyit teszek a fára ami 2m-es.Én színesen díszítek.

2013. nov. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!