Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek VADÁSZ barátomnak...

Mit vegyek VADÁSZ barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nemrégen lett vadász, és még elég sok mindenre szüksége van. Nem tudom mit vegyek neki, valami hasznos, de egyedi ajándékot szeretnék, aminek biztos örülne.

22 éves.



2013. nov. 26. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Vadász ruhát, új puska, vadász könyvet, csalisípot, lőszert stb.
2013. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én bátyám is vadász, így nagyjából képben vagyok. Attól függ, mennyit szánsz rá.

Mivel mi nem vagyunk a rongyrázás hívei, így idén egy terepmintás flaskát kap. Akármelyik százasban kapható, készletben is.

2013. nov. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vadász ruhája már van. Csizmát, kalapot ő akar venni magának. Emlegette a távcsövet és a téli mellényt, hogy kellene neki. Csak az a baj, hogy nézegettem az árakat, és már egy jobb, nagyon drága. én max. 30.000-ig gondolkodom.
2013. nov. 27. 07:56
 4/6 anonim válasza:
100%

Talán segíthetek.


Távcsövet ne vegyél, ennyiért nincs alkalmas!

Ötletek:


1, Leszsák. 20-25 ezer körül nagyon jó minőségűek vannak. Téli lesvadászatokhoz elengedhetetlen, legalábbis nélküle nagyon nehéz. Ha nincs neki, akkor előbb-utóbb ő maga fog majd előállni az ötlettel.


2, Thermo kesztyű. Keresd a Thinsulate márkát, a Dechatlonban is van néhány használható.


3. Vaxos kabát. Ha nincs neki örülni fog, ha érdekel, hogy mi ez, akkor privátban megírom.


4. Szintén a Dechatlonban van most 11 ezerért LeChameau vastag polár pulóver zöld és sötétkék színben. A LeChameau a vadászruházatban olyasmi, mint az Audi az autók között. Ja, és nagyon jó a pulóver, ez az ár most nagyon olcsónak számít!


5, Mora munkakés. Lehet hogy van szép vadászkése, de sokan használnak igazi vadász munkakést is, amiért nem annyira kár, mint a szép egyedi késekért. Keresd a gugliban Mora Bushcraft néven. 9-10 ezer körül van. Könnyen élezhető, nem csúszik a markolat. És jó Mora kés van 3-4 ezer körül is.


Hirtelen ennyi, de priviben segítek, ha tudok.

2013. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok sok jó ötletet. Most nézegetem őket! Valószínűleg valamilyen téli összeállítás lesz(kesztyű, leszsák), mert most jönnek a téli vadászatok.
2013. nov. 27. 16:30
 6/6 anonim válasza:
100%
Van vadásztávcső 20ezer alatt is, ami névtelen de jobb a feloldóképessége, mint egy-két nevesebb (100e alatti) darabnak .. csak meg kell találni. Egy jó pokróc (lópokrócÜ 10szer praktikusabb mint akármilyen leszsák, és 10ed annyiba kerül(kb 2-5ezer ft). Egy nepoprén kesztyűre 2-8ezer közt mozog a horgászboltokban ami vadászni is jó(esetenként jobb mint a thinsulate béléses vadászbolti vadászkesztyű). Ballistol spray(fegyvertisztító), is akármikor jó ajándék lehet. Kést én nem adnék karácsonyra, arra nevesebb alkalmak lesznek még..(pl első nagyvad, első különleges vad stb..)
2013. dec. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!