Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 6 éves kislánynak megérné...

6 éves kislánynak megérné venni ajándékba karácsonyra mesélő brekit?

Figyelt kérdés
[link] html

2013. nov. 27. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az inkább kb. 2-3 éveseknek való, nem?


Én 6 évesnek inkább valami értelmesebb, komolyabb dolgot képzelnék el...

2013. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért gondoltunk egy ilyen kis "barátra" mert szeret sokat egyedül lenni,elvonulni a nyüzsgéstől az ovi után. 2 testvére van. (11 éves,és egy 20 hós)Ez a játék pedig szerintem,gondolom elszórakoztatná. Egyedül lenne ,de mégsem,mert beszélne,mesélne neki. Komolyabb dolog mint pld? Társasjátékok,babák,készségfejlesztő játékok, könyvek stb. azok vannak.Azért mert egy gyerek 6 éves akkor már nem lehet ilyen játéka? Egy 3-4 évest szerintem nemigazán köti le egy ilyen.Legalábbis akikkel beszéltem azok azt mondták.
2013. nov. 28. 07:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell felhúzni magad! A véleményünket kérdezted, én elmondtam. Szerintem neki már nem ilyesmi kellene, hanem könyvek, DVD-k, foglalkoztató füzetek, rajzfelszerelés (valami komolyabb), akár baba, ha szereti, stb.


Egy beszélő, mesélő valami, az - véleményem szerint - kisgyereknek való, kb. három éves korig. Én nem venném hat évesnek. És főleg nem barátpótléknak, mert az meg simán beteges dolog.

Inkább járjon valami különórára, vagy találjatok ki neki hobbit, hogy legyenek igazi barátai...

2013. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most direkt megnéztem itt: [link]


Korosztály: 1-4 év között...

Szóval ezek szerint nem csak én gondolom így.

2013. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia Kedves válaszoló!!

Egyáltalán nem húztam fel magam,csak leírtam,hogy miért gondoltunk erre. Egyébként beszéletem olyan szülőkkel akik ilyet vettek egy 3-4 éves gyereknek,és azt sem tudja a gyerek hogy valójában mit is kezdjen vele.Össze vissza nyomkodja, végig sem hallgatja a meséket,és stb. A véleményük szerint inkább való egy 5-6 évesnek,mint egy kissebb gyereknek. A másik dolog pedig,hogy egészséges,és normális fejlődésű a gyerekem akivel foglalkozva van,és barátai is vannak.Ő egyszerűen olyan személyiség aki szerte néha egyedül lenni.De ezt hiába próbálom olyan embernek elmagyarázni aki ezt nem érti meg.Köszönöm kimeritő, oktató válaszod.

2013. nov. 29. 07:42
 6/8 Gyémántlány ***** válasza:
Szerintem a hat éves kor pont egy olyan időszak, amikor nagyot fejlődik, alakul a gyerek jelleme. Fontos tudni, hogy iskolás-e már. Ha igen, nyilván már tud valamennyire olvasni. Ha igen, akkor én könyveket vennék neki (Jacqueline Wilson-nak sok nagybetűs, kisebbeknek íródott regénye van) ha nem tud még olvasni, akkor is valami hasznosabb ajándékkal lepném meg. Szerintem a mesélő breki enyhén gyerekes (na jó, nagyon, szerintem 2-3 éveseknek való). Ha én hat évesen ilyen buta ajándékot kaptam volna, nagyon elkeseredtem volna. Szeret egyedül lenni? Miért nem olvasol fel neki te? Vehetsz mesekönyveket, és olvashatjátok együtt! Tök jó időtöltés! Ha kicsit antiszociális egy gyerek, szerintem meg kell próbálni megmutatni neki, hogy együtt lenni is ugyanolyan jó, mint egyedül, és megismertetni vele a közösségi, családi életet is fontos. Ne vegyél olyan játékot, amivel EGYEDÜL tud csak ellenni, mert még inkább visszahúzódóvá teszed. A könnyebb, szórakoztató társasjátékok is szóba jöhetnek, Monopoly, Avtivty, stb. Lényeg, hogy használat közben a családjával lehessen! :))
2013. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a Kérdező már rég eldöntötte, hogy ezt akarja venni, nem is érdekli, hogy mit mondunk...

Csak azt nem értem, hogy akkor minek kérdezett!?


Szegény gyerek...

2013. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam,hogy ilyen emberektől,és ilyen válaszokat kapok. :D

Az akinek fogalma sincs semmiről,és csak az észt tudja osztani,na az ír éppen ilyeneket. De minek??? Válaszolva a kérdésre. Nem,még nem jár iskolába. Egyébként sokat vagyunk a gyerekkkel,bár senkinek semmi köze az életünkhöz.Sokat van vele foglalkozva.Társasjátékok,és foglalkoztató fűzetek,mesekönyvek,tömkelege van itthon, amit használunk is rendszeresen ahogy az időnk engedi 3 gyerek mellett. Ha mi nem felnőttek ,akkor a 11 éves olvas mesét.Nálunk ez már csak így megy. :)

Szegény gyerek?????? Miért??? Mert azt kapná meg amit szeretne??? Nem ez az egy ajándéka lenne/lesz a fa alatt.És igen ezt is megfogja kapni. :) A játékok ajánlálott korhatárával kapcsolatban csak annyit,hogy van pld. tűsis,és másfajt épitőkockáink azok dobozán 0-3 éves van feltüntetve.Na most kérdezem én,akkor egy 4-5-6-... éves akkor már nem is játszhat vele???? Vagy egy 3-4 évesnek ajánlott társasjátékkal már egy 6-7 éves már nem is játszhat??? Az ajánlott életkor csak egy írányadó,hogy attól az életkortól érdemes a gyerenek megvásárolni,és odaadni. De hát egy lelkiszegény embernek ezt kár is ragozni.

Miért probléma az ha egy gyerek szeretne egy kicsit (kb fél órát)egyedül lenni,és egyedül játszani??? Én is ilyen gyerek voltam,és mégis szeretek emberekkel lenni,és foglalkozni velük. Ez egy egészséges fejlődési folyamat,hogy egy kis időre lefoglalja magát egy gyerek,és egyedül eljátszik.

Ez már szinte beteges,és szánalmas ahogy letámadjátok ismeretlenül az embert. Csak sajnálni tudom az ilyeneket.

Aki Itt kérdést tesz fel nem arra kéri meg a válaszolót,hogy itélkezzen,hanem konkrétan segitséget szeretne, és nem lenéző nagypofájú stilúsban,nagydumás válaszokat vár.

2013. nov. 30. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!