Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mikor vezetik be a Fekete...

Mikor vezetik be a Fekete Pénteket Magyarországon?

Figyelt kérdés
Amerikában bezzeg ilyenkor csomó mindent lehet olcsón venni, nálunk meg csak a drágaság van, az embereknek nincs pénze semmire.

2013. nov. 29. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

bőven kifejtve: SOHA


náluk a kuponozás is évek óta bevált, és sokan szinte ingyen vásárolnak ételt. Ilyen sose lesz itthon. Ez kisebb ország, nem éri meg anyagilag a vállalatoknak.


Úgy fekete péntek sem lesz soha. Örüljünk, ha karácsony után vannak 40%-os, vagy 10%-os leárazások, és kész.

2013. nov. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az iStyle (Apple) üzlet facebook oldalán kinn van, hogy náluk most fekete péntek van. Árakat nem tudok, de ennyit tudok csak segíteni.
2013. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Jyskben is volt tegnap
2013. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Amennyire én tudom, magyarországon egyedül az iStyle-ba volt.
2013. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocsánat, nem olvastam 18:40-et. Akkor ezek szerint már magyarországra is szépen lassan kezd bejönni a nagyobb bolt hálózatoknál.
2013. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!