Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Az osztályban neveket húztunk...

Huszikaa kérdése:

Az osztályban neveket húztunk és én az egyik lány osztálytársamat ( 13éves,7-es) húztam de nem tudom mit adjak neki. Valakinek van jó ötlete?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 18:19
 1/4 B.Andie válasza:
csokiiiit :D meg hát gondolkodj el mit szeret aztán úgy vegyél neki valamit nem kell nagy dolognak lennie :)
2013. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
11%

Fiu vagy vagy lany?

Ha fiu akkor ovszertxD

2013. nov. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kérd meg az egyik osztálytársadat, hogy kérdezze meg helyetted, hogy mi a kedven színe, állata, hobbija, stb. (ha te kérdeznéd meg túl feltűnő lenne, így legalább nem rád gyanakszik). Vegyél neki olyan színű ceruzatartót, sapkát, sálat vagy amire szüksége van. Vehetsz neki olyan állatos kulcstartót. Ezenkívül vegyél neki valami karácsonyi (mikulásos, rénszarvasos, hóemberes, stb) kulcstartót, mágnest, vagy valami jelképe ajándékot. Én akiket eddig kihúztam, mindenkinek adtam a csoki mellet diót és almát, mert régen csak ezt kapták a gyerekek. Esetleg egy képeslapot is készíthetsz/vehetsz neki.

2013. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszii:)
2013. dec. 7. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!