Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a barátnőmnek? Őt...

Mit vegyek a barátnőmnek? Őt húztam a karácsonyi húzáson.12/L

Figyelt kérdés
Semmi ötletem nincs, az ajándék meg péntekre kéne:D Néztem már pár cuccot pl.: claire's ben de ott vagy nem jókat találtam, vagy drágákat:(

2013. dec. 1. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mennyi a max. amit áldoznál rá?
2013. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
max. 3000 forint, tehát egy könyv ára:)
2013. dec. 1. 14:52
 3/8 anonim válasza:
100%
karkötőket,nyakláncokat,fülbevalókat,ha szeret ilyeneket hordani.illatos tusfürdőt.ha tudod mi a kedvenc zenéje akkor olyan cd-t vagy csinálj neki TE cd-t(netről szeded le a számot/számokat.:) most nincs több ötletem:)
2013. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sportol valamit ? Van valami hobbija ? Amúgy valami ékszert vagy körömlakkot vagy ékszertartót vagy könyvet vagy bögrtét vagy hó gömböt. Nem tudom , ha leírod hogy pl miket szeret akkor talán több ötletet tudok adni.
2013. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mazsorettezik:D
2013. dec. 2. 15:09
 6/8 anonim válasza:
Szerintem,ha mondjuk szeret olvasni próbálkozz a Szent Johanna Gimi 1. részével...
2013. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha eddig nincs meg neki...
2013. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha van kádja, akkor vegyél egy pár fürdősót,meg különleges alakú üveget, amibe te öntöd bele a sókat,és akkor színes, különleges, valamennyire mégis te készítetted. Esetleg még vehetsz hozzá egy kis masnit ,amivel az üveget átkötöd..:)

Szerintem aranyos és olcsó is.

Amúgy nézd meg a life.hu-n a hogyan legyek jó nő - fül alatt a kézzel készíthetős ajándékokat,szerintem egész aranyosak vannak ott is:)

2013. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!