Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a legjobb barátnőmn...

Mit vegyek a legjobb barátnőmnek karácsonyra? (Gyors válaszokat légyszi! )

Figyelt kérdés

Tudom, elég gáz hogy megkérdezem, de már tényleg semmi ötletem nincs, mit adhatnék neki....először úgy volt, hogy kap egy cd-t de más megvette neki, aztán egy órát szerettem volna venni neki, de nem jön meg karácsonyra és valószínű valakitől azt is megkapja. Vannak olyan ruhadarabok amik tetszenek neki, de sajnos 8500ft a legolcsóbb amit kinézett, annyi pénzt pedig sehogy sem kaparok össze már.

Tavaly egy legjobb barátnős nyakláncot vettem neki, én tőle karkötőt kaptam, szülinapjára plüssfigurát kapott...teljesen kifogytam az ötletekből, ő sem mond semmi olyasmit amiből tudnám mit szeretne, vagy amiről tudom az túl drága nekem:/

A kézügyességem nem a legjobb, most mikulásra kapott egy verset, jó kívánságot, sok csokit úgyhogy ez is kilőve és mivel én nem szeretek fényképezkedni 1 darab közös képünk van, amit inkább mindketten elfelejtenénk így fényképalbum képkeret sem jöhet szóba.

Mindenféle ékszerrel tömve van, nem tudom milyen személyes dolgot adhatnék neki. Valami olyasmit szeretnék amiben "én is benne vagyok" mivel továbbtanulunk és azt szeretném ha emlékeztetne rám, akkor is ha esetleg másfelé sodor az élet.

Tudnátok segíteni?:/ (3 000-4 000ft-ban gondolkodom)

14/L


2013. dec. 4. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

parfüm

sál, kendő

körömlakk, sminkkészlet- ebből egy kis csomagot összeállíthatsz

bögre, amire a kedvenc színésze/énekese fotóját teszik(ilyet sok helyen készítenek, nem is drága)

könyv

2013. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ékszeres dobozka? Ha sok mütyürje van, biztos jól jön. Esetleg ilyen bábu, amire rá lehet akasztgatni a bizsukat?


[link]


[link]


[link]

2013. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a sok év alatt ilyesmiket vettem a legjobb barátnőmnek:


- ezüst fülbevaló

- kávés/teás bögre

- illatgyertya

- közös képünk előhívatva keretbe

- fényképes hógömb

- nevével ellátott törölköző

- fényképalbum


hirtelen ennyi jutott eszembe, ebből a nagyrésze mind kijön 4ezer ft-ból bőven :)

2013. dec. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Naptár közös emlékes fotókkal? Egy-egy fotó rólad, amiről tudod, hogy tetszik neki, vagy az ő fotóiból összeállított naptár, esetleg helyek, sütik, közös kedvenc fotók minden hónapra?

Ha ügyes vagy, akár magad is elkészítheted, ha pedig nem, készíttethetsz is, a keretedben benne lesz. :)

2013. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!