Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérhetnék kéz alatt a...

Mit kérhetnék kéz alatt a fenyődíszekért, ha eladom?

Figyelt kérdés
Egy hosszú párkapcsolat után magam maradtam és egyfajta szimbolikus szereppel is bír, hogy eladom a díszeimet. Van is érdeklődőm, csak nem ismerem az árakat. Anno darabonként olyan 100 és 600,-Ft között voltak, van szett is. Nem akarom átverni az ismerőst. A Vaterán is nézegettem, pont olyanok nincsenek. Mit illik kérni? (Nem a bevétel a lényeg, hanem a megszabadulás, de nem a szemétledobó által. :))

2013. dec. 8. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
megszabadulhatsz toluk ingyen is, eeerted, odaajandekozod valakinek. hasznalt fenyodiszeket, raadasul ilyen olcso vackokat en biztosan nem adnek penzert.
2013. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akár.
2013. dec. 9. 20:17
 3/3 A kérdező kommentje:
No végülis elajándékoztam. Egyik kollégám unszolt amúgy, hogy pénzért akarja megvenni a szettet, de aztán két ember között elosztva odaadtam nekik, hadd vigyék :)
2013. dec. 25. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!