Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Melyik karácsonyi vásár a jobb?

Melyik karácsonyi vásár a jobb?

Figyelt kérdés
A Vörösmarty térnél, vagy a Bazilikánál lévő?
2013. dec. 13. 15:07
 1/5 anonim válasza:
Ugyanaz. Ha szereted a tömeget, akkor menj! Én voltam, de a hangulat...lökdösnek, rádöntik a forralt bort. Szép a kivilágítás meg minden, de az emberek nem.
2013. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vörösmarty tér, mert ott sokkal több minden van. A bazilikánál csak kajákat lehet kapni, 2000 ft tíz deka olyan cukros sz@rság. Tudod ki vesz ennyiért.
2013. dec. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem most jobban tetszett ami a Bazilikánál van, és ki is van világítva bár azt csak estefelé látni. De ne vegyél semmit, 3 dl puncs 1650 Ft volt! Szégyen.
2013. dec. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyik szép. A munkahelyemmel szemben az Újlaki Óbudai Vásár van, az is gyönyörű.

Amúgy meg nagyrészt egyformák. :D

2013. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
"Egyformák" még nem jártatok a városomban ilyenkor, ahol egy kínai piaccá alakul ilyenkor a városháza előtti tér. Szerintem itt Bp-n egyik jobb mint a másik, a Bazilika előtt inkább enni-inni, a Vörösmarty téren szép dolgokat venni érdemes. Árak tekintetében viszont tényleg érdemes kijjebb szétnézni, ezek az V. kerületi vásárok inkább a külföldi turistákra mennek rá.
2013. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!