Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Lehet mégsem volt jó ötlet?

Lehet mégsem volt jó ötlet?

Figyelt kérdés

Keresztlányomnak vettem ajándèkot karácsonyra,de lehet,hogy rosszul döntöttem..8 èves lesz,sulis,asztali lámpát vettem,de jobban átgondolva játèkot kellett volna.Lehet nem is fog neki örülni :(

Imád rajzolni meg minden,nincs kis lámpája,amit este nyugodtan bekapcsolhat..Valami kifestöt mèg veszek hozzá,de fèlek,hogy csalódást okozok.


2013. dec. 14. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, hiszen hasznos dolog. Ráadásul most már nagyon korán sötétedik, 4-ig iskolába kell lenni, mire hazaérnek már sötét is van. Tehát ahhoz, hogy délután tudjon otthon rajzolni, színezni, festeni, kell egy kis asztali lámpa, hogy lásson. Tehát ebből a megközelítésből mindenképp jó gondolat volt a lámpa, persze, azt is meg lehet érteni, hogy egy 8 éves kislány még ilyen szemszögből nézi a világot. Viszont, ha kap mellé egy kifestőt, vagy ilyesmit, biztos boldog lesz ő is. :) És te is örülhetsz majd, hiszen örömet is okoztál, és hasznos ajándékot is adtál.
2013. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :)
2013. dec. 14. 11:56
 3/4 anonim válasza:
100%

Szerintem is jól döntöttél. Van egy olyan sejtésem, hogy a kislánynak már amúgy is lenne jónéhány játéka.

Amit megtehetnél még a lámpával kapcsolatban, az az, hogy ha nincs rajta díszítés, akkor dekorálhatnád te valamivel, ami szelyesebbé teszi- kirakhatnád valahogy érdekesen a kislány nevét, tehetnél rá masnikat, vagy bármit amit szeret. Én nagyon örültem volna 8 évesen valami hasonlónak. :) Nem fogsz csalódást okozni!

2013. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) valamit kitalálok mèg.
2013. dec. 14. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!