Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nektek van karácsonyi hangulat...

Nektek van karácsonyi hangulatotok?

Figyelt kérdés

Nekem nincs, pedig 10 nap múlva már itt vannak az ünnepek!

Még szerdán is írunk dolgozatot az iskolában, pénteken is be kell menni, és még hozzá sem kezdtem az ajándékok készítésének, mert nem volt időm! Semmi kedvem, még hó sem esik, és az időjárás-előrejelzés szerint ebben az évben számottevő csapadék nem is fog hullani! :( Utálom az egészet, alig várom, hogy vége legyen, és pihenhessek.


2013. dec. 15. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nekem már egy pár napja karácsony-feelingem van! :)

Viszont egy fehér karácsony még jobb lenne.

Én azon viszont ki vagyok akadva azon, hogy az utolsó héten, karácsony előtt dolgozatot iratnak. Ha tanár lennék, én az utolsó héten már csak játszanék vagy filmet néznék (karácsonyit) a diákokkal. Kérdező, átérzem helyzeted. Mi is írunk szerdán matekból és egy "tét nélküli" fizikát és nálunk is be kell menni péntekre, habár csak 4 óra lesz megtartva.

2013. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs sajnos,de ajándékozást nagyon várom:)) De túl stresszes ez az időszak,új munkahely,,új albérlet,holnap forgalmi vizsga tehát eléggé félek,és ezért nem tudok ráhangolódni sajnos a hangulatra.
2013. dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor csak karácsony előtt pár nappal van.

Viszont idén nem tudom mi van velem, de már legalább 1 hónapja karácsonyi hangulatom van folyamatosan :)

Nekem már meg van minden ajándék, be is vannak csomagolva. Meg volt a nagy bevásárlás is karácsonyra.

Várom, hogy végre ne kelljen pár napig dolgozni és itthon legyünk nyugiban.

2013. dec. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Megértelek!


Én is írok jövő héten dogát, de nekem annyival rosszabb, hogy szombaton is be kell mennem :(


Amúgy nekem november végétől folyamatosan karácsonyi hangulatom volt, de most elmúlt, remélem hamarosan visszajön :)

2013. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én kivagyok készülve most maradtam egyedül :-( 18/f
2013. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 II.Dartheon válasza:

Már nincsen, vagy 3-4 éve... :(

Akkor sincsen, amikor már megy az "ajándékozás".. vaalhogy elszürkült az egész.

2013. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Nekem van, pedig jövőhéten 4 Zh-t is írok, aztán itt a vizsgaidőszak, rengeteget kell tanulni, mégis van időm ajándékokat készíteni. Arra van időd, amire szakítasz, sosem értettem a kifogásokat. (most ezt ne vedd magadra)

Egyébként havat én is nagyon szeretnék, úgy az igazi a Karácsony.

2013. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Neken mar november ota van ilyen hangulatom,foleg huztunk az osztalyba es fogalmam sincs kitol kapok ajandekot
2013. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nálam akkor jelentkezett a karácsonyi hangulat mikor november végén több karácsonyi dekorációs tippre is rábukkantam a neten.
2013. dec. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nálam akkor jelentkezett a karácsonyi hangulat mikor november végén több karácsonyi dekorációs tippre is rábukkantam a neten. Miután begyűjtöttem a szükséges ötleteket, megvalósítottam egy részüket a lakásban.


Egyébként a suli most engem sem hagy nyugodni a héten...több számonkérés is lesz. Hozzá kell tennem, a hétvégén jól megfáztam és a mai napot arra szánom h kipihenjem magamból az egészet aztán újult erővel álljak hozzá a szombatig tartó suli hétnek, csak éppen keddtől :)

2013. dec. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!