Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Lányok, szerintetek fog...

Lányok, szerintetek fog örülni barátnőm ennek a fülbevalónak karácsonyra? Kép lent! És mit vegyek még hozzá?

Figyelt kérdés

egy hónapja vagyunk együtt.

[link]



2013. dec. 15. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát,örülni mindenképpen fog,értékelni,hogy gondoltál rá, stb. másik kérdés, hogy hordani fogja -e. Lehet az is hogy pl elfelejti, v nemtom. Amúgy konkrétan ennek amelyik jobb kéz felé van, meg van hajolva az egyik része. Amúgy én pl nemtom, ki a bnőd, meghogy milyen dolgokat szeret:)
2013. dec. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a lányt(legalábbis valószinü hogy nem)szóval nem tudom.Nekem nem tetszene.Egyébként szerintem 1 hónap után még elég ennyi,max valami édesség mellé,ha szereti.
2013. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Gondolom, azért vetted neki ezt a fülbevalót, mert azt gondoltad, hogy tetszene neki, mert ilyeneket hord. Szóval ha ilyen az ízlése, akkor biztosan örülni fog neki. Valami szép dobozkába azért tedd bele. Nem tudom, hogy mennyit költöttél rá, mennyit szánsz összesen, ha nagyon akarsz még venni valamit, akkor vegyél. Esetleg ha sok ilyen fülbevalója van, vehetnél neki valami szép kis dobozkát, amiben tudja ezeket tárolni. :)
2013. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ebbe mi nem tetszhet neki? vagy bármilyen lánynak? Ha valaki nem hord akkor hidegen hagyja, de nyílván a te barátnőd hord fülbevalót ezért is veszed meg neki. Szerintem tuti tetszeni fog neki, szép. :) Mivel egy hónapja vagytok együtt nem kell túlzásba vinni az ajándékozást ( meg szerintem amúgy se kell ) így hát vegyél még mellé esetleg egy finom bonbont. :)
2013. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez olyan ari! Mar kinek nem tetszene?:)
2013. dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!