Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra? (csak...

Mit kérjek karácsonyra? (csak néhány ötletre volna szükségem, nem konkrétumra, hisz tudom hogy ezt nekem kell tudnom) Többi lent.

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez egy fórum, és hogy már mindjárt karácsony, illetve azt is hogy ez nem erről szól, de semmi ilyesmiről nincs szó. Csak hát ugye 15 évesen mégis megkérdik a szülők hogy mit szeretnék, de én nem tudom. Nem szeretnék semmiféle nagy dolgot, ami több tízezer forint, csak valami hasznosat, amit valamiféle módon tudok hasznosítani a mindennapjaimban. Szeretem a modern dolgokat, gondolok ezalatt számítógép, TV, telefon, stb. de ezek már vagy megvannak, vagy nincs rá szükségem. Csak néhány ötletre volna szükségem, hogy a mai világban mi az, amit lehetne hasznosítani. (Nem szeretnék olyan válaszokat, hogy ész, meg tudás, meg agy, etc.)Tudom, ez egy fórum, és nem is fordulnék ide, ha nem lennék ezzel komolyan dilemmába. Illetve még azt elmondanám, hogy a játékokat is szeretem, illetve a divatot, ha ez segít valamennyit. A válaszokat előre is köszönöm.

2013. dec. 15. 19:54
 1/4 anonim válasza:
Kérjél szerényen 20.000 eurót és felezünk:)
2013. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tablet.Vagy egy Googleglass.
2013. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egymillió ilyen kérdésnél tízmilliószor adtunk már ilyen kérdésre általános válaszokat - ennél többet vagy mást neked sem tudunk mondani...
2013. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod mi kell neked akkor mi honnan tudnánk?
2013. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!