Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Barátomnak karácsonyra kuponok...

Barátomnak karácsonyra kuponokat akkarok adni miket írjak rá?

Figyelt kérdés
Januárba lesz egy éve hogy együt vagyunk én 16éves vagyok ő 19. csak értelmes válaszokat létszi.

2013. dec. 19. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy örülni fog neki?


Ilyesmire gondoltál? 20 perc masszázs, közös séta, süteménysütés?

2013. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ilyenekre.szerintem örülne neki vagyis még egy gyertya fényes vacsit is csinálok neki. nagyoń egyedi akkarok lenni. remélem össze jön. írjatok mégvilyeneket. :)
2013. dec. 19. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ebbe beleszólok, de ugye emellé azért még adsz neki vmit? Ez tipikusan az az ajándék, amiről lerí, hogy "nem tudok mit kitalálni / nem akarok költeni", mert ezt kb. karácsony nélkül is lehetne és egy kapcsolatban azért illene csinálni, mármint hogy mondjuk megmasszírozod, ha kéri. Sokkal jobban néz ki, ha mellé akár egy tábla finom csokit vagy vmi jó piát adsz (minimum).


Na de hogy a kérdésre válaszoljak:

-segítek kitakarítani

-te választhatsz filmet / TV műsort (mármint a párod)

-te választhatod ki az aznapi ruhámat

2013. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én a helyedben nem kupont adnék de ha tudod hogy örülne neki akk adj neki csók,ölelés,maszirozás vagy ehez hasonlóakat
2013. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akkarom neki az átlagos dolgokat adni pár hónap,mulva úgy is leszarná és a szekrénybe heverne vagy a polcon. ezt egész évbe tudja használni. szerintem ennk minden pasi örülne hogy ha a barawtnöjét megkéri valamire nem hisztízve mondja azt hogy nem,meg ilyenek és romantikus nah meg hozzá egy gyertyafényes vacsora.
2013. dec. 20. 06:31
 6/7 anonim ***** válasza:

igazad van, nem az elköltött pénztől jó egy ajándék.

a vacsi jó ötlet, a többi is, bármi személyes, ami rólatok szól.

"aki ezt a kupont átadja, kap egy puszit" meg ilyenek, egyszerű, kedves üzenetek.

"amikor ezt elolvasod, rögtön felhívhatsz"

2013. dec. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nah igen ez az hát ilyenek kénének sok ilyen ami mosolyt csal az arcára létszi ségítsetek szorít az idö.
2013. dec. 20. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!