Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek adjak neki valamit?

Szerintetek adjak neki valamit?

Figyelt kérdés
Van a sulinkban egy 8.-os fiú, aki tetszik, ő ezt tudja.. de nem nagyon érdekli.. az-az nem tudom.. néha úgy érzem hogy tetszek neki, néha úgy hogy nem, ezt a tetteiből vettem ki.. Na szóval, szeretnék adni neki valamit karácsonyra.. de nem tudom hogy örülne-e neki vagy megint hüjének nézne.. szerintetek vegyek neki valamit? És ha igen mit?

2013. dec. 19. 15:20
 1/5 anonim válasza:
Szerintem vegyál neki. :) Úgyis utolsó nap adod neki oda, ha hülyének is néz, akkor is a szünetben elfelejti... Amúgy meg ha nekem valaki, akitől nem vártam, ajándékkal kedveskedik, akkor nem nézem hülyének. szerintem inkább figyelmes.
2013. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó.. csak félek hogy utál engem... és azért nézne hülyének.. és még is mit vegyek neki? nem akarok olyat ami azt suttogja hogy tetszik..
2013. dec. 19. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy tábla csokit! Ez figyelmes ajándék. És a te lelkiismereted tiszta,hogy te megtetted a megfelelő lépést.Ha ezután sem beszélget veled,akkor ne gyötörd magad. :-)
2013. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
cumizd le
2013. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen -.- értelmes válaszokat várok nem ilyet hogy ,,cumizd le" ....
2013. dec. 24. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!