Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Na hogy telt a szenteste nálatok?

Na hogy telt a szenteste nálatok?

Figyelt kérdés
Itt halálunalmas volt.

2013. dec. 24. 23:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
:3
2013. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ahogy a többi nap is.
2013. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Itt is unalmas bár pár órája tök jó volt de most már annyira nem az.
2013. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
a kaja jó volt,az ajándékozás is,amúgy uncsi.főleg hogy minden évben eljátsszuk a fhu de nagy családi szeretetet
2013. dec. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Semmi különös, kaptam zsét azt jóvan.
2013. dec. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

nagyon jól telt egész délután a vadi új Samsung Galaxy S4-es telómon játszottam, letöltöttem rá 10 játékot, meg vettem 2-t, és még nem is tudtam mindet kipróbálni.

Nagyon jó kis teló.

na meg megkaptam 600 ezer forintot kp-ba fatertól, azért az meglepett, egy kicsit nagy összeg... ennyire én sem száímtottam.

amúgy semmi különös, még egy "kis" aranylánc, és megvan a kari.

A kaja fullos svédasztalos volt étteremben, aztán otthon villanyfénynél, a fa is szépen ki volt világítva pompázott mint egy kastélyban.

egyszóval király volt a szenteste.

2013. dec. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kamuzz még 6oska :D
2013. dec. 25. 00:14
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

mit kamuzok nem kamuzok itt a pénzem láthatod ezeket kaptam ott a kis aranylánc is

[link]

2013. dec. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nos, azt mondhatnám rá, hogy szokásos, de nem! NEM VOLT VESZEKEDÉS! Pedig már lélekben felkészültem erre:


[link]

2013. dec. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6-os.Egy pár perce egy másik kérdéshez még azt írtad hogy kocsit is kaptál:D Akkor most wtf?Amúgy nálunk nagyon jól telt,végre meg tudtunk állni a hétköznapi rohanás után és egy jót ettünk meg borozgattunk:D A végére már túl jó lett a hangulat:D Ajándékozást nem vittük túlzásba(amúgy se szoktuk,de most amúgy is spórolok jövőre).Szerintem úgy volt jó ahogy volt.
2013. dec. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!