Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Azt kaptatok amit akartatok?...

Azt kaptatok amit akartatok? Elégedettek vagytok vele?

Figyelt kérdés

Én sajnos nem azt kaptam :(

Két ajándékot szerettem volna de nagyon.

1. fehér karácsony. Essen a hó karácsonykor.

2. Végre legyen egy szerelmem (lány). Persze nem úgy akartam, hogy a fa alatt becsomagolva, hanem valami jelre pl üzenetre, vagy egy szemezésre, mosolyra, hogy tudja igen ő. Csajom még nem volt, lehet azért is mert túl sokat foglalkoztam eggyel (akinek barátja van). Na mind1. Nem azt kaptam amit a szívem mélyén szerettem volna, de sebaj. :) Lesz még karácsony (a fehér karácsonyra gondolva), és ami késik nem múlik (a szerelmemre gondolva).


18/F



2013. dec. 25. 00:14
1 2
 1/13 besenyőpistabácsi válasza:
100%

Alaszkában, vagy Hawain kellet volna töltened a szentestét!

Akkor legalább az egyik bejön...

2013. dec. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok én, 17 éves lányként, hátha segíteni tudok megoldani a második problémádat. :)

Amúgy a kérdésedre válaszolva, én amilyen ajándékokat kaptam, azok messze túlszárnyalták a legmerészebb elképzeléseimet. Kaptam egy laptopot, elég sok pénzt is, nagyon jó cuccokat, pedig semmit nem vártam el, bár a laptopra már nagy szükségem lett volna, de nagyon elképedtem, amikor megtudtam, hogy ezt tervez adni nekem a Jézuska. :D

2013. dec. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

:)



1. jó legalább a humor megvan :)

2013. dec. 25. 01:14
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem. Egészséget és boldogságot "kértem". :/

17/L

2013. dec. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyjából igen
2013. dec. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, még többet is. :)
2013. dec. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha havat akarsz, akkor talán még Olaszfaluban maradt valamennyi. :D Menj oda! :D
2013. dec. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megint az előző vagyok. Ami igazán fontos, az egészség és boldogság, azt sajnos én sem kaptam meg.
2013. dec. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én ezt szerettem volna a Jézuskától:

1.) meghitt skype-szenteste a családdal, feszült hangulat nélkül, urambocsá, jó hangulatban. (külföldön töltöm az ünnepet)

2.) egy e-mailcím csere egy fiúval, akinek sütöttem sütit, és és szépen becsomagoltam.


Az első "ajándékot" megkaptam, nagyon jól sikerüt a virtuális karácsony, hálás vagyok a JÉzuskának! :)

A második sajnos nem jött össze, mert szabadságra ment a lelkem, és nem is találkoztam vele :( ...na de lesz még január!! :)

2013. dec. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha az ajándékokat nézzük, akkor igen, bár túl sok mindent és teljesíthetetlent nem kértem.

Egyéb értelemben... szerettem volna végre egy olyan karácsonyt, amikor nem ordítja le a fejem vmelyik családtagom vmi hülyeségért, de hát az nem jött össze... 2en is produkálták magukat...

2013. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!