Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudnátok nekem sorolni régebbi...

Tudnátok nekem sorolni régebbi karácsonyi filmeket?

Figyelt kérdés

mint pl. a 'A Karácsony története'.most néztem meg és nagyon megható volt :') és szeretnék még ilyeneket nézni.

itt a tartalma:

Sok száz évvel ezelőtt, Lappföldön, a 7 éves Nikolas szülei és testvére egy tragikus balesetben meghalnak. Az árván maradt fiú így senkire nem számíthatna, de a falubeliek megsajnálják, és elhatározzák, hogy szűkös lehetőségeik ellenére felnevelik őt, úgy hogy minden család befogadja egy évre. Nikolas, amellett hogy jól viselkedik és szorgalmasan tanul, hálából apja bicskájával apró ajándékokat készít a többi gyereknek, amit karácsony este rak le a házaik elé. Amikor a fiú a mogorva asztaloshoz, Isakkihoz kerül, mégis úgy tűnik, hogy ismét rosszra fordul a sorsa. Hamarosan azonban kiderül, hogy a zord külső mögött érző szív rejtőzik, és Isakki úgy dönt, segít Nikolasnak a hagyományos ajándékosztásban...

A karácsony története szívmelengető családi film, ami a sokszor elmesélt Télapó legendát hozza közelebb a csodákban már hinni nem tudó nézőkhöz is.


2014. febr. 1. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Annie

Télapu

Karácsonyi ének

Csoda a 34. utcában

Nicsak, ki beszél most?

Reszkessetek betörők

Karácsonyi vakáció

Hull a pelyhes

2014. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az élet csodaszép
2014. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Stella
2014. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!:))
2014. febr. 9. 15:03
 5/8 Noi333 válasza:
nekem mondjuk a Grincs is ilyen. imádom :) tudom ajánlani!
2014. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, de azt már 100ezerszer láttam.imádom énis!:) egyik kedvenc karácsonyi filmem.:D meg az nem régi-régebbi:)
2014. febr. 21. 21:45
 7/8 anonim válasza:
Die Hard, az egy karácsonykor játszódó film :)
2014. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BatorK válasza:
"Aludj csak, én álmodom" és a "Reszkessetek betörők" :) Szinte minden Karácsony környékén adták ezeket :)
2014. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!