Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várjátok már a karácsonyt?...

Várjátok már a karácsonyt? Mit szeretnétek idén ajándékba, illetve ti mit adtok?

Figyelt kérdés

Én már nagyon várom.. :) Már gyűjtök tobozokat is, hogy tudjak csinálni lassan új koszorúkat.. gondolkozok, hogy mit hogyan díszítsek... üzletekben is jön a karácsonyi hangulat már :) Nagyon elkapott engem is!


Tudom, hogy nem az ajándékozásról szól (még mielőtt valaki kioktat)

Én idén egy köntöst és egy könyvet szeretnék :)

Hogy kinek mit veszek azt még pontosan nem tudom, de már vannak ötleteim, még nézelődök.


Rosszindulatú és primitív megjegyzéseket nem kérek, köszi:)


Kort, és nemet is írjatok. (:


2014. okt. 29. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a karácsony a kedvenc ünnepem, egész évben azt várom. Most azonban kicsit félve készülődöm rá, mert családi okok miatt sajnos valószínű nem ez lesz életem legboldogabb és legjobb karácsonya. :(


Ajándékozni nem fogunk, évek óta felhagytunk ezzel a szokással. Hárman vagyunk a családban közös kasszán, ezért ajándékok helyett megállapodtunk, hogy mindenki vehet magának valamit decemberben, amit szeretne. Ez általában nem valami nagy dolog, egy cipő, vagy valami apró csecsebecse, hétköznapi dolgok.


Viszont idén végre úgy tűnik, kijutok a bécsi karácsonyi vásárra. Évek óta szeretném már megnézni, ennél jobb ajándék nem is kell. :)

2014. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj, lemaradt: 25/l :)
2014. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan várom a karácsonyt (igazából a karácsonyvárós időszakot, és a két karácsonyi napot szeretem, a 24. viszont nagyon nem!), de ami most megy, az már túlzás.

Én egy boltban dolgozom, és eddig még minden évben kivártuk legalább a november másodikát, és csak aznaptól lehetett csokimikulást meg karácsonyi díszeket kapni, azt is soknak tartottam, de most meg még csak október van, és már rakják ki ezeket a termékeket :S Nagyon nem jó ez így. :(


Amúgy szeretek már szeptembertől karácsonyi dalokat hallgatni, filmeket nézni, HA kedvem van hozzá. Viszont decemberben mindig úgy megutálom ezeket, mint a sz.rt, mert mindenhol ezt nyomatják, akár van kedvünk hozzá, akár nincs. (ez nem csak eladóként idegesítő, a vásárlók is panaszkodnak rá)


Amúgy én most azon gondolkodom, hogy milyen Adventi koszorú legyen,még semmi ötletem. Az ajándékokat már kitaláltam, hogy mik lesznek, van ami már csak arra vár, hogy becsomagoljuk és betegyük a fa alá. :)

Magamnak általában minden évben ugyanazt szeretném, de eddig még nem kaptam meg.


26N

2014. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A karácsony a kedvenc ünnepem. Én ha meghallom a karácsony szót,akkor azonnal kitör belőlem az ünnepi hangulat. Nagyon szeretem díszíteni a fenyőfát, szeretek ajándékot adni és kapni, ehetem a jobbnál jobb karácsonyi ételeket. Én már Október végén, November elején karácsonyi dalokat szokatam hallgatni.


Én idén egy okostelefont, egy jobb biciklit és egy könyvet akarok kapni. Én még nem tudom,hogy mit adok a családomnak,de már gondolkozom,hogy mit adjak nekik.


Én megpróbálok idén kézzel készült ajándékot adni,mert eddig mindig csak boltból hozott ajándékokat adtam. De lehet,hogy megint boltból fogok venni ajándékot.


14/L

2014. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már nagyon várom, pont ma este vettem fel először a téli kabátomat, így elkapott a hangulat:) karácsonyi zenéket még nem hallgatok, mert a csaladom dilisnel titulálna, de sorozatokból gyakran nézek karácsonyi epizódokat.

Adíszítést már nagyon várom, de sajnos majd csak december elején... A kedvencem az, hogy a szobám ablakán egy vilagító csillagokkal teli függő szokott lógni, ami éjszaka is bekapcsolva marad és iszonyú jó hangulatot ad:)

Én idén apukámtól egy rendes teleront kapok, ami be is kapcsol, nem csak huszadik próbálkozásra, anyától könyveket, a nagyszüleimtől egy új tablet tokot, a dédimtől pedig szintén könyveket kérek:)

Azt, higy mit adok még nem tudom, az öcsémnek biztos jatékot, mert csak annak örül, de mást még nem tudok.


13/L

2014. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én engem mindig novemberben kap el a karácsonyi hangulat. De most nem várom annyira, mert sajnos nincs pénzem és attól tartok, hogy 500Ft-tal nem sokra jutok 10 rokon számára... A kézi ügyességem egyenlő a 0-val, ezért szerintem sütni fogok. De hátha kitalálok valamit, amivel meglephetem őket.

Ennek fejében nem kérek semmi nagy dolgot. Szerintem sütőformákat/eszközöket vagy csak ruhákat, mert már sokat kinőttem :)

14/L

2014. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!