Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra a 14...

Mit vegyek karácsonyra a 14 éves unokatesómnak?

Figyelt kérdés
3000-ftot tudok rá költeni,nem szereti a sminket,ruhája van,telója is de az olyan nagy hogy nincsen rá hátlap :( meg dísztárgyat nem vehetek neki mert van 3 nagyon rossz tesója akik úgy is tönkre tennék!! olvasni nem szeret sajnos,meg alacsony 150cm de szeretne cukrász lenni!!! ennyit tudok róla remélem ennyi elég lesz hogy tudjatok segíteni :))
2014. nov. 2. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Recepteskönyvet
2014. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de azért nem 40 éves
2014. nov. 2. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:
De cukrász akar lenni!
2014. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt megértem,de ne haragudj nincs más ötleted?
2014. nov. 2. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Add oda neki a 3000-et egy borítékban!
2014. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te ne haragudj, neked nincs más ötleted? Te unokatesód. Amit leírtál, abban annyi a használható információ, hogy cukrász akar lenni. Vehetsz még tepsit, tortaformát, tortadíszítő készletet, vagy befizetheted egy tanfolyamra, de az tuti nem 3000.
2014. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem is jó ötlet a recepteskönyv!! ha cukrász akar lenni, akkor vmi olyat, amibe torta/süti receptek vannak.:)

Ja és még annyit h nem csak 40 éveseknek lehet recepteskönyvet venni!!Én például már 11/12 évesen azt kaptam szülinapomra, pedig nem készültem/készülök cukrásznak csak szeretek sütni!! :D (a mai napig használom azokat és azóta is többször kaptam)

2014. nov. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!