Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek karácsonyra a szüleimnek és az öcsémnek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még van időm karácsonyig, de egyenlőre még semmi ötletem...Valami ötleteset és praktikusat szeretnék, meg persze valami olyasmit, aminek meg is örülnének...Az öcsém 14 éves, ha ez esetleg segít, neki a legnehezebb ajándékot választani, mert még egy kicsit gyermeklelkű, és imád játszani (számítógépen)...:)

2014. nov. 7. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy év alatt nem derült ki, hogy minek örülnének? Sokszor én már nyáron megveszem a karácsonyi ajándékot, ha valamire azt mondják, hogy hú, de jó lenne. Akkor megveszem, és elteszem karácsonyra - persze ha tudom, hogy a másik nem venné meg addig magának. Ha könyvet veszel, azzal mindenki jól jár, a szüleid is, vegyél nekik valamilyen szép, képes albumot,azzal kapcsolatosat, ami érdekli őket, és a testvérednek is valamilyen másfajta játékot, ne csak a számítógép legyen az első az életében. Tud például sakkozni? Vegyél neki egy sakk-készletet vagy scrable játékot, ez elég nehéz, az egész családnak főhet a feje, amíg megold ott egy-egy feladatot, de lehet a családnak együtt is játszani. játékboltban adhatnak tanácsot, hogy milyen komolyabb társasjátékok vannak, amik nem csak gyerekeknek jók. Vagy vegyél dominót, lehet, a mai fiatalok már nem is ismerik, de biztosan lehet még kapni, ezt is közösen kell játszani, és akkor nem vonul el a gyerek csak a számítógépéhez.
2014. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, jó ötletek :)
2014. nov. 9. 19:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajánlatom öcsédnek karácsonyra: ha még nincs szánkója vagy korcsolyája, az jó lenne. De ne hokis korcsolyát vegyetek, mert az kész bokatörés, ha elesik, hanem a hagyományosat.
2014. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!