Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak apukámnak karácsonyra?

Mit adjak apukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy még korai ezen gondolkoznom,de szeretem ha mindent kitaláltam,és már csak meg kell vennem,vagy el kell készítenem. Tudom, már sokan feltették ezt a kérdést,de nem minden apuka ugyanolyan. Apukám szeret olvasni,nem igazán szereti az informatikai dolgokat,tehát azok ki vannak zárva,olyat nem szeretnék neki adni.

2014. nov. 9. 15:08
 1/2 Márciuska ***** válasza:
A könyv mindig jó ötlet, szerintem állj neki célirányosan, témára bontva böngészni a netes könyváruházakban, tuti találsz valamit. Az én apukámnál a történelmi, földrajzi, térképes, anekdotás, és a sportkönyvek a nyerők. De szoktam szerezni neki pl. különleges címkéjű vagy üvegű italokat is.
2014. nov. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2014. nov. 13. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!