Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Osztályos karácsony?

Osztályos karácsony?

Figyelt kérdés
Idén olyan karácsonyozás lesz nálunk az osztályban, hogy kihúzzunk egy nevet és annak az "őrangyalának" kell lennem és ilyen kedvességeket kell csinálni neki mint pl: bonbon az asztalán, füzetben egy cetlin egy kedves mondat...stb. valakinek van ötlete hogy én mit csinálhatnék neki ha pl nem férek hozzá a táskájához vagy a füzetéhez? hogy csináljam hogy senki ne vegye észre hogy én voltam?

2014. nov. 13. 14:33
 1/2 anonim válasza:
Kommandózz oda az asztalok alatt. :DDD Najó nem. Avass be valakit, aki hozzáfér a cuccaihoz, és kérd meg, hogy segítsen elrejteni. Ha jóban vagy az emberrel, öleld meg, és közben csempéssz be valamit a zsebébe. Ha nem, akkor bonyolultabb, de meg lehet oldani. Vagy odamész vmi kamuindokkal, hogy mi volt a házi, és közben, valahogy mesterkélve elrejted. ha a padtársával vagy jóba, odamész hozzá beszélgetni, közben pedig angyalt játszol, vagy vmi ilyesmi. :)
2014. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet xd majd kitalálok vmit, köszönöm:)
2014. nov. 14. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!