Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 13éves vagyok, a 3 éves...

13éves vagyok, a 3 éves kisöcsémnek szeretnék karácsonyi ajándékot készíteni. Mit készítsek, ha Nincs túl sok pénzem?

Figyelt kérdés

Az öcsémnek nagyon tetszenek az autók,buszok,kamionok.

Ezen kívül nagyon szereti a Maja a méhecskét,és a Noddy című mesét.


2014. nov. 13. 18:53
 1/4 anonim válasza:

Csinálj neki autót egy nagyobb kartondobozból. Egy akkora doboznak levágod a tetejét, amibe bele tud ülni, és festesz rá lámpát (de ha van két elemlámpád, azt is bele lehetne valahogy tenni lámpaként), meg az oldaait befested színesre, és lesz egy sajá kocsija.

Egy másik ötlet, hogy csinálj neki hógolyókat, mert ki tudja, lehet, hogy idén nem is lesz hó... :( Egyszer láttam régebben, hogy vki fehér pompomokat csinált, egy kisebb tesójának, és azzal hógolyóztak.

Most csak ennyi jutott eszembe, de hajrá! Használd a fantáziád! :)

2014. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ebben van egy nagyon jó ötlet kisgyerekeknek:)

2014. nov. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az a rész 6:36-tól kezdődik:)
2014. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kódolt nő válasza:
Csinálj neki labda zsákot ami annyit tesz hogy kell hozzá vagy tészta vagy valami ami kicsi szemű és kemény de nem túl kemény és nem nehéz kell valami szövet darab egy régi póló is megteszi és rakd a pólóba a kis tésztákat majd vard össze :D ezzel mindenki szeret játszani
2014. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!