Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek/készítsek édesanyám...

Mit vegyek/készítsek édesanyámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Fél éve költöztem el otthonról. Pénzzel hadilábon állok, mert munka se volt az elmúlt hónapokban. Kikötötte nekem, hogy csak jelképes ajándékot adjak neki, de azért több pénzt vagy munkát szeretnék belefektetni, mert ezekbe a hónapokba is támogatott mikor nem volt munkám. Eredetileg mézeskalácsot sütöttünk volna neki barátnőmmel és azt bele egy szép karácsonyos dobozba, de most úgy néz ki, hogy nem mi megyünk karácsonyra haza, hanem ők jönnek hozzánk /először/ így azért nem adok nekik ajándékba süteményt, hogy itt megegyük....

Segítsetek, ötletek?



2014. nov. 15. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Közös kiskori kép anyuddal ami bevan keretezve,hógömb,illatos gyertya,valami szép kis dísz,feliratos bögre. Ha szeret sütni-főzni akkor valami azzal kapcsolatos dolog. Ha még eszembe jut írok.

Remélem tudtam segíteni:)

2014. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!