Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra ajándék ötlet az...

Karácsonyra ajándék ötlet az egész családnak?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi, hogy az én szüleim,és a Párom szülei is kicsit messzebb élnek tőlünk. Amíg karácsonyra elutazunk hozzájuk, elég sokat költünk eleve az útra...:\

anyagilag se állunk most túl jól, és sokfelé kell ajándékozni, ezért olcsóbb , egyszerűbb ajándékot szeretnénk mindenkinek.

Gyűjtögetem az ötleteket,amik még "olcsóbbak" (mégha nem is túl személyes,vagy eredeti ajándék)

ilyenekre gondoltam: Sál, kesztyű,Tea,Meleg papucs /mamusz, csoki,


Várom még az ilyen "olcsó" ajándék ötleteket....

(ezekből szeretnénk egy-egy csomagot összeállítani mindenkinek...szóval nem egy kesztyűt kapna mindenki,hanem több dolgot tennénk a csomagba)



#olcsóajándék
2014. nov. 16. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

itt nézz szét, írd be a keresőbe hogy: diy, gift, christmas

2014. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem az ilyen tea készletek, vagy minek nevezik jó ötlet, meg hasznos is, minden karácsony előtt tele vele a boltok általában bögre vagy valami ilyen van hozzá

egy ilyennek szerintem mindenki örülne :) mi a nagyszüleimnek szoktuk venni

apának pl leárazáskor szoktam pólót venni és kb 1500-2000ftből megvan, ráadásul ez mutatós ajándék is :)

mivel csak 16 vagyok mindig minimális összegből kell megoldanom a karácsonyt, amit eddig vettem:

anyának: gyertya, kozmetika csomag, receptkönyv, póló, kiegészítők

apának: szintén kozmetika csomag, pólók, sapka sál meg ilyenek :)

az ilyen hasznos dolgok akkoris jók, ha nem túl személyesek, hiszen mindig szükség van rájuk :)

16L

2014. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ami nagyon jó személyes ajándék egy naptár készíttetése a családi fotókból, kb 2000Ftból megvan és mégiscsak kedvesebb mint a csoki
2014. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!