Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudtok jo karácsonyi családi...

Tudtok jo karácsonyi családi filmet ajánlani?

Figyelt kérdés
Lehetoleg ne rajzfilm legyen ne legyen kimondottan 18 even folulieknek mert egy 10 eves is nezne. De lehet Mikulasos. A lanyom mar tudja hogy Mikulas meg Jezuska nem letezik ugyh. lehet beoltozos is... gyorsan kene a film mert ma van a szulinapja es 17:30 vagy 18:00 kor mar itthon van a gimibol. Koszi mindent.
2014. nov. 18. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Resszkess, Télapó!
2014. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hóbarát.
2014. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ezeket néztem mostanában:

Karácsonyi lánykérés (ez tipikus, karácsonyos-összejövős-összeveszős, de jópofa)

Nagybetűs karácsony, A karácsonyi látogató, Város karácsony nélkül, A múlt angyala (ezek komolyabbak)

2014. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Karácsonyi vakáció (vígjáték, gyerekkoromban imádtam). Reszkessetek betörőket is írnám, de az már kb mindenkinek a fülén jön ki, és nem is nevezném kimondottan "karácsonyosnak".
2014. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!