Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra routert szeretnék...

Karácsonyra routert szeretnék venni de nem értek hozzá. Kiválasztottam ezt árban megfelene. Eltudnátok mondani hogy jó-e? és hogy mit tud? "magyarul" :D

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 12:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja bocsi a linket elfelejtettem [link]
2014. nov. 22. 12:37
 2/5 anonim válasza:

Azért mielőtt megveszed csak egy tipp hogy ha UPC-nél vagy akkor ők adnak wifi routert ingyen. Persze ez csak náluk van.


TP-link routerek is jók, arra figyelj, hogy ha 100Mbit-es internetnél nagyobb sebességre fizetsz elő, pl DIGI vagy UPC akkor GIGABITES wan és lan csatlakozója legyen, hogy ki tudd használni, mert a sima 100-as ami általában a routereken van az csak 94 mbit körül tud a valóságban.

Ezért egy 120mbit-es netet már nem tudsz kihasználni.

2014. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Leírás alapján jó lehet, de tényleg érdemes lenne tudni, milyen internethez szeretnétek használni.

Mit tud magyarul:

-Wifis. Ráadásul több Wifi hálózatot is létre tudsz hozni, bár nem tudom, átlag ember miért akarna ilyet. (Talán egy hálózatot az esetleg betoppanó vendégeknek, de ez már elég erőltetett:))

-lehet vele torrentezni. Régebbi, gyengébb routereket ez képes volt megviselni, ez viszont fel van készítve a több ezer egyidejű kapcsolat kezelésére.

2014. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. válasza:

A ez router jó választás, max 100 Mbps -os nethez.

Az Asus jó routereket gyárt. Ezen pl van, jelismétlő mód, és AP mód is exra funkcióként.


Viszont ha 100 Mbps -nál nagyobb neted van (vagy várható hogy a szolgáltató a fölé emeli a sebességet), akkor már gigabites routert ajánlott nézni. Azok pedig 10 eFt alatt nem kaphatók.

2014. nov. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is jó amit kinéztél,de a tp link is jó nekem v1-es 1043nd-m van gyári firmware-val sose fagyott le. De a csábitó árú 2-3 ezer Ft-os ds link-et semmiképp se vegyél, mert katasztrofális. Én rendessen be sem tudtam állitani+a Tenda router sem ajánlatos részemről.
2014. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!