Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért nincs minden vasárnap...

Miért nincs minden vasárnap Karácsony?

Figyelt kérdés
azért kérdezem, mert nagyon szeretem a karácsonyt és fák illatát!
2014. dec. 1. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Viszont az eszed láthatóan nem szereted használni... Azèrt, mert akkor kb annyira lenne èrdekes, mint egy közönsèges vasárnap.
2014. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazad van én is ezen gondolkodtam, hogy akkor nem lenne mit várni egy éven keresztül! De olyan jó lenne mindig érezni az illatát ezért eszem mindig narancsot! Te hogy vagy vele várod a karácsonyt?
2014. dec. 1. 12:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer valaki megkérdezte, hogy miért nincs minden vasárnap vasárnap, másvalaki megvalósította, azóta minden vasárnap vasárnap, sokkal jobban érzed magad úgy?
2014. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én ezt nem értem? szóval minden vasárnap karácsony?
2014. dec. 1. 12:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után unalmas lenne. Meg például nyáron nem is lenne meg a hangulata.

Nekem már az sem tetszik, hogy a bevásárlóközpontokban, boltokban már október elejétől a karácsonyi hangulatot próbálják rátukmálni az emberre. Mert nagyon szép és jó, de sokszor mire tényleg karácsony lesz, az egész veszít a varázsából.

Mert az ünnepi hangulat attól ünnepi, hogy különleges. Ha mindig ugyanaz a hangulat, ugyanazzal foglalkozunk, az előbb-utóbb nem kelt ünnepi érzést.


Egyébként az én kedvenc ünnepem is a karácsony, bár mostanában mindig kicsit csalódott is vagyok, mert sosincs hó és az azért hiányzik. :)

2014. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én is nagyon szomorú vagyok, hogy nem esik a hó mostanában karácsonykor:( de örülők, hogy van egy társam aki szereti a karácsonyt és várja:)
2014. dec. 1. 12:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy nem csodálkozok, hogy nem érted...
2014. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
most miért mondod?
2014. dec. 1. 13:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert Jézus Krisztus nem született meg minden vasárnap.


Bár manapság szeretik elfelejteni, de ezért van karácsony, nem a "szeret ünnepe" stb. Úgy, ahogy a Mikulás sem Télapó.

2014. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most miért mondod létezik a Mikulás és a Télapó is!!
2014. dec. 2. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!