Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra egy...

Mit vegyek karácsonyra egy fiú osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem őt, de ennek ellenére nem vagyunk olyan nagyon jóban, hogy tudjam mit szeretne, mire vágyik. Szereti a rock zenét, van valami kedvenc bandája is. A kedvenc színe a fekete és úgy általánosan érdeklik is az ilyen "sötét" dolgok. Sátánista csillagokat meg valami angyalokat rajzolgat ide-oda, illetve a Facebookja is ezzel van tele. Én nem nagyon vagyok járatos az ilyen dolgokban, nem hallgatok zenét és az ilyen dolgok sem foglalkoztatnak, ezért nem nagyon van ötletem. Mindenképpen veszek neki csokit, de szeretnék valami személyesebbet is. Gondoltam arra is, hogy készítek neki valami karácsonyos jellegű ajándékot, de egy fiúnak nem hiszem, hogy ez annyira bejönne. Nem szabtak meg határt, de szempont, hogy ne kerüljön sok pénzbe. Nem tudom, hogy mennyi értékben szokás így ajándékozni, de tudok rá költeni csak túlzásba sem akarok esni és alulmaradni sem akarok.
2014. dec. 2. 16:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ti nem ismeritek, de most nekem sem jutott más az eszembe. Ha még valamire kíváncsiak vagytok, akkor kérdezzetek rá és megpróbálok válaszolni.
2014. dec. 2. 16:19
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha valóban olyan "sötét" az érdeklődési köre, mint amilyennek lefestetted, akkor szerintem örülne valami ilyesminek: [link] Nekem is van rocker ismerősöm, és ő ilyet hord.

Amit linkeltem, az egy kifejezetten drága darab, de ilyen plázákban található standoknál szoktak árulni ugyanilyet kb. egy ezresért.

2014. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ez valóban jó ötlet! Mondjuk karkötőt még soha nem láttam rajta, de körülnézek hátha találok valami hasonló kivitelű nyakláncot. Az szokott rajta lenni dögcédulás, penge meg nem tudom milyen jelekkel.:)

2014. dec. 4. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!