Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek a szüleimtől...

Mit kérjek a szüleimtől karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szinte mindenem megvan, amire szükségem lenne, kivéve egy kocsit, de az túl drága ahhoz, hogy a szüleimtől kérjem. Ötletek?
2014. dec. 2. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Több félét is kérhetsz:

- engedjék meg, hogy saját lábadra állhass;

- tegyék lehetővé, hogy többet segíts otthon.

.

Nem írod, mit csináls, dolgozol-e, vagy szüleid tartanak el annak ellenére, hogy otthon nem segítesz be a házimunkába.

Ezért aztán a fenti kivánságokon kívül mást nem tudok ajánlani.

2014. dec. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el a kocsidra spórolni te magad, tőlük pedig kérj valami autós kiegészítőt/kelléket, hogy ösztönözzön.^^
2014. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem írtam, hogy nem segítek be a házimunkába. Kollégiumban lakom, így hétvégén, mikor otthon vagyok, mindig segítek.
2014. dec. 3. 23:13
 4/5 anonim válasza:
50%
Ha mindened megvan akkor ne kérj semmit!! Elvégre a karácsonynak nem ez lenne a lényege, hanem az, hogy több időt töltsünk el szeretteinkkel.
2014. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, és jobb adni, mint kapni... Közhelyek.

A családdal így is, úgy is sok időt töltök, nem kell nekünk ahhoz karácsony. Viszont ha nem kérek semmit, akkor nem fogják tudni, hogy mit vegyenek nekem, akkor meg ők fogják magukat rosszul érezni.

2014. dec. 6. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!