Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak páromnak karácsonyra...

Mit adjak páromnak karácsonyra? Többi lennt.

Figyelt kérdés
A párommal lassan fél éve együtt vagyunk, de nem tudom mit adjak neki karácsonyra... kapott már bögrét, párnát szóval ez kilőve. Nem szeret olvasni úgy, hogy könyv se jöhet szóba. Órán gondolkodtam, de a munkája miatt tudom, hogy nem hordaná, mert féltené. Imádja a focit és a jobb kocsikat is megnézi. Valami olyan ajándékot szeretnék aminek örülne és tudná, hogy szeretem amikor csak látja. Ő 23 éves férfi, úgy hogy ilyen korosztályba keresek. Értelmes válaszokat szeretnék kérni. :) Előre is köszönöm. :)

2014. dec. 8. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

"kapott már bögrét,párnát.." atyaég már csak egy cuki plüss mackó hiányzik -.-

Miért gondolja a legtöbb nő hogy egy férfi ilyennek örül? Persze örül mikor meglátja de legtöbb háta közepére kívánja az ilyen ajándékokat.

Leírtad miket nem szeret, de azt pl nem hogy mit szeret, ami elég nagy titok mert csak te tudod. Összeget se írtál milyen érték, azt se hogy miket szeret csinálni.

2014. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Cuki plüsmackó kimaradt... :( am a bögrének és párnának azért örült mert szüksége volt rá és így nem neki kellett megvennie. :) amit szeret az mint irtam már a foci, kocsik, de szereti a zenét is ha ez segít. Ékszeren is gondolkodtam, de valószìnűleg szüleitől fog karkötő nyaklánc szettet kapni. Különösebb elvárásai nincsenek. Ezáltal nekem kell kitalálnom, hogy mit vegyek... de sajnos nem olyan egyszerű. Mivel az első karácsonyunk ezért olyan max 10 ezer körüli összegre gondoltam :)
2014. dec. 9. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!