Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a testvéremnek...

Mit vegyek a testvéremnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Én 13 éves lány vagyok. A testvérem 26 éves fiú. Mióta a bátyánk meghalt visszahúzódott és nem tudok róla sok mindent azon kívül, hogy nem visel ékszert és, hogy a kedvenc színe a zöld. Gondolkodtam rajta, karórát vegyek-e, de, amelyik tetszik az túl sokba kerül. Nincs több ötletem. :(

2014. dec. 10. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nincs otleted batran megkerdezheted, h lenne e valami, aminek orulne, amit szeretne. Esetleg a szuleitek segithetnek, ok jobban ismerik ot, mint mi. Mindenkepp valami olat valassz, amit megengedhetsz a zsebpenzedbol. Jo minosegu karorak szerintem nem eza kategoria.

Esetleg vehetnel neki olyasmit, mint pl. Koncertjegy egy olyan koncertre, amire tudod, h el szeretne menni, vagy ugyanigy mozi, szinhazberlet, vagy csak egy eloadasra szolo jegy, vagy sportesemenyre belepo,e tudod, jar e ilyen helyre. Utalvannyal is meglepheted. Pl. Lehet orulne egy jo kis massazsnak.

2014. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rbomb válasza:
100%
Mennyi pénzt tudsz erre fordítani?MErt akár szólhatsz a szülőnek is mert te még kiskorú vagy,hogy menjetek el egy plázába vagy ahol van ez a gravírozás,és egy viszonylag jobb minőségű bor esetleg amit ott látsz arra lehet egyedi szöveget vagy bármit gravíroztatni.A többit a fantáziádra bízom.
2014. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rbomb válasza:
79%
JA mielött félre értené bárki azért szólj szülőnek ha bort akarsz venni ilyen céllal mert kiskorúságod miatt ugyebár nem vásárolhatsz.
2014. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg vehetnél olyan (zöld) törülközőt, amire rá van hímezve a neve, vagy egy "Bátyó" stb. feliratú párnát.
2014. dec. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!