Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándéknak örülne...

Milyen ajándéknak örülne valaki, aki folyamatosan kamiont vezet?

Figyelt kérdés
Nincs ötletem, mit adjak apukámnak karácsonyra. Kamionsofőr, szóval mindig úton van, így elég nehéz kitalálni valamit. Tavaly és tavaly előtt saját készítésű dolgokat kapott, de nem akarok idén is valami ilyesmit adni, mert unalmasnak érzem. Biztos örül neki, de szerintem semmi hasznát nem veszi belőle (legtöbbször díszek voltak, amiket max kitehet a kamionban). Szóval idén valami olyat szeretnék venni/készíteni neki, amiben tényleg a hasznát leli. Pénzben max 4-5000ig megyek el. Van ötletetek?

2014. dec. 14. 17:49
 1/2 cerámia válasza:
pl: egy játékamionnak vagy valami ezzel kapcsolatos dolognak!
2014. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is kamionos vagyok. Szerintem valami olyat vegyél neki amit tud használni a munkája során :) Vannak kamionos boltok, akár online is. Rendelj neki innen valamit. Dekorációtól, a használati tárgyakig bármit kaphatsz ilyen helyeken. Én ilyennek nagyon örülnék :)


Egy-két bolt:

[link]

[link]

[link]


Remélem tudtam segíteni :)

2014. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!